Hizmetlerimiz

Yurtdışı Zati Eşya Taşımacılığı

Uluslararası eşya taşıma hizmetleri kategorisinde firmamız vergiye tabi olmayan eşyalarınızı taşıyor. Özel paketleme seçenekleriyle hazırlanan eşyalarınız, son model araçlarla yurt dışına gönderiliyor. Yurtdışı zati eşya taşımacılığı işlemlerinde profesyonel eleman ve son model araç seçeneklerini tercih ediyoruz.

Hizmet kategorisinde gerekli bütün çözüm seçeneklerine sahip firmamız, bu konuda güncel çözüm üretmeye devam ediyor. Eleman kategorisinde işinin ehli olan ve gerekli belgelere sahip kişilerle çalışıyor. Araç kategorisinde modelli araçlar tercih ediliyor. Resmi prosedürün belirttiği araçlar filomuzu oluşturuyor.

Dört Mevsim Taşıma Hizmeti

Bu taşıma işlemi için gerekli belgeler bulunuyor. Bu belgeler tedarik edildikten sonra firmamız kısa zamanda eşyanızı adresine teslim ediyor. Uluslararası taşıma işlemleri için gerekli yetkiye sahip firmamız, dört mevsim hizmet veriyor. Yol şartları el verdiği sürece hizmet vermeye devam eden kuruluşumuz gece gündüz nakliye hizmeti sunmaya devam ediyor. Yurtdışı zati eşya taşımacılığı kategorisinde istediğiniz etkili çözüm seçeneklerini hazırlıyoruz.

Eşyanın özelliğine göre depolama, güvenli istifleme ve eşyanın güvenli bir şekilde teslimatı, çalışma programımızın temelini oluşturmaktadır. Özel süspansiyonlu yük araçlarımızla, söz verilen zamanda zati eşyalarınızı teslim etmeye devam ediyoruz.

Hizmet Kalitesini Artırıyoruz

Özel eşyalarınızı güvenli bir şekilde teslim etmek için profesyonel yöntemleri tercih ediyoruz. Pratik taşıma seçenekleriyle eşya taşıma işlemini kolay bir şekilde gerçekleştiren ekiplerimiz eşyanız için çözüm üretmeye devam ediyor.

Zamanla Yarışıyoruz

Taşıma hizmetimizin belli bir programı bulunuyor. Öncelikle gerekli evraklar tamamlanıyor. Gümrüğün istediği evrakların tamamlanmasından sonra, eşyanın durumu gözden geçiriliyor. En uygun paketler tercih edildikten sonra paketleme yapılıyor.

Paketleme işleminin ardından eşyanın istiflenmesi işlemine geçilmektedir. Eşyanın kırılma özelliğine göre eşya yük aracına yükleniyor Yükleme işlemlerinde eşya güvenliği ön plandadır. Eşyanın güvenli bir şekilde yüklenmesinden sonra, eşyanın teslimatı söz konusudur.

 Profesyonel Sürücülerimiz Güvenli Taşıma Hizmeti Sunuyor

Pratik, etkili ve konusunda deneyimli eleman kadromuz, güvenli taşıma seçenekleriyle çözüm üretmektedir. Şoförlerimiz trafik kurallarına uyan ve işini titizlikle yapan kişilerden oluşuyor. Güvenli sürüş tekniğini en iyi şekilde uygulayan sürücülerimiz söz verilen zamanda eşyaları teslim ediyor.

Araç ve eşya güvenliğini ön plana alan şoförlerimiz, SRC ve psikoteknik gibi belgelere sahip kişilerdir. Resmi herhangi bir problem yaşamayan firmamız, hizmet kalitesini güncellemeye devam etmektedir.

Araç kategorisinde birinci sınıf modelleri tercih eden kurumumuz, bu konuda çözüm üretmeye devam etmektedir. Süspansiyonlu araçlarımız, olumsuz hava koşullarından etkilenmeyen kasa özelliğine sahiptir. Bu kasalar nem ve ısı izolasyon özelliğine sahiptir.