Hizmetlerimiz

Pursaklar Evden Eve Nakliye

Telefon ile iletişime geçilen Pursaklar nakliye firmaları birçok farklı alanda profesyonel hizmet vermektedir. Aynı zamanda söz konusu firmalar ile internet üzerinden iletişim kurmak da mümkündür. Her ihtiyaca yönelik teknoloji destekli çalışmalar yapılmaktadır. Keşif grupları ve özel ambalajlar da bu hizmetlerinde kollarını oluşturuyor.

Fiyat Alma Seçenekleri

Online alanda kat ve fiyat bilgileri yazılarak fiyat alma seçenekleri değerlendirilebilir. Tüm fiyatlarda yüzde on ile yüzde otuz arasında indirim de yapılmaktadır. Fiyatın yanı sıra eşyaların profesyonel bir şekilde taşınması da garanti edilmektedir.

Tüm değerli eşyalara geçici sigorta yapılmaktadır. Bununla birlikte takip cihaz sistemleri kullanılarak eşyaların o andaki yerini öğrenmek de diğer seçenekler arasında yer alıyor. Fiyat alan ve fiyattan memnun kalan müşteriler taşınma için randevu günü ve saati talep edebilir.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Keşif ekipleri Pursaklar evden eve nakliyat alanında bir ön çalışma yapmaktadır. Katların ve merdivenlerin durumları tahlil edilir. Bunun yanı sıra apartman önünde taşıma araçlarının park durumları da gözlemlenir.

Ağır eşyaların yoğunluğu da tespit edilen bir diğer seçenektir. Yük asansörün olup olmadığı da keşif ekiplerince araştırılması gereken bir diğer unsurdur. Tüm bunların toplamında personeller kademeli olarak hizmet vermeye başlarlar.

Özel olduğu belirtilen değerli eşyalar için son derece nitelikli ambalajlar kullanılmaktadır. Bu sayede herhangi bir hasar oluşmadan güvenli bir şekilde taşımacılık gerçekleştirilir.

Bir Diğer Hizmet Seçeneği Parça Eşya Sevkiyatı

Sadece komple taşınma aşamalarında bu hizmetler söz konusu olmamaktadır. Belli başlı eşyaların kısım kısım taşınması için de aynı firmalarla kontak kurulabilir. Ekspertiz alanında hizmet veren personeller eşyaların ağırlığını ve adedini belirlemek üzere verilen adreslere gelmektedir.

Eşyaların toplamına göre uygun araç seçilir. Paketleme süresince kullanılan tüm ambalajlar özel olarak seçilir. Amaç taşınacak olan eşyaların hiçbir şekilde zarar görmesini engellemektedir. Bu konuda ev sahipleri de yönlendirici talimatlarda bulunulabilir. Hem şehir içi hem de şehirler arası parça eşya sevkiyatı yapılmaktadır.

Türkiye'nin tüm şehirlerini kapsayan yerel bir hizmet kadrosu bulunmaktadır. Parça eşya nakliyesi evden eve taşımacılık hizmetlerine göre çok daha ucuzdur. Ön bilgi almak için hem telefon hem de internet kullanılabilir.

Pursaklar Asansörlü Nakliyat

Teknoloji desteğini arkasına alan nakliye firmaları müşteri memnuniyetini sağlayacak oranda hizmetler sunmaya devam ediyor. Özel asansörler her tip daireye ve apartmana uygundur. Özellikle dar ve merdiven sayısı çok olan yüksek katlarda kullanılmaktadır

Büyük eşyalar özel asansörlerle taşınarak hem zamandan hem de enerjiden tasarruf sağlanmaktadır. Bu asansörler, nakliye personellerinin kurulumu gerçekleştirdiği özel cihazlardır. Bu sayede eşyalar darbelere maruz bırakılmadan, tertipli bir şekilde taşınıyor.

Eşyalarını belli bir süreliğine güvenli bir ortamda depolamak isteyenler için de hizmetler mevcuttur. Depolama hizmetleri nakliye firmalarının tüm ev ve iş yeri sahiplerine sunduğu bir diğer seçenektir.