Hizmetlerimiz

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Sevkiyatı

Parça Eşya Sevkiyatı ve Şehirlerarası Eşya Taşıma

Günümüzde kaliteli çalışmalar yürüten tüm nakliyat firmalarının mutlaka sunduğu hizmetlerden birisi olan parça eşya sevkiyatı, büyük bir boşluğu doldurmaktadır.

Herkesin ihtiyaç duyduğu,duyabileceği bir hizmet olan parça eşyaların taşınması maliyeti sebebiyle korktuğumuz bir durumdur. Doğru ve güvenilir firmayı bulmak önemlidir.Destan Nakliyat tarafından verilen hem şehiriçi parçaeşya taşımacılığı, hem de şehirlerarası parça eşya taşımacılığıhizmeti ile gönül rahatlığıyla,güvenle, düşük bütçelerle eşyalarınızı nakliye ettirebilirsiniz.

Araç içerisinde ufak bir yer kaplasa dahi eskiden yüksek fiyatlar ödenmekte bu da müşterilerin cebini yakmaktaydı. Bu probleme çözüm sunan nakliyat firmaları da parça eşya taşıma hizmetini vermeye başladı. Bazı zamanlar sadece birkaç eşyanın taşınması gerekmekte ve bunun için kargo şirketleri büyük meblağlar istemektedir. İnsanların bu mağdur durumunu gören Destan Nakliyat ise parça eşya sevkiyatı çalışmalarına ağırlık vererek, büyük bir soruna da çözüm üretmektedir.

Son model araçlar ve alanında uzman çalışanlar ile gerçekleştirilen bu sevkiyat işlemleri sayesinde bir yerden bir yere göndermek istediğiniz eşyalarınızı güven içerisinde Destan Nakliyat’a emanet edebilmektesiniz.

Parça Eşya Taşıma Süreci Nasıl İşlemektedir?

Evden eve nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi parça eşya sevkiyatından önce de firma ekspertiz göndererek eşyaların durumuna bakmaktadır. Eşyaların kaplayacağı yere göre araç belirlenmekte ve müşteriye de fiyat sunulmaktadır. Daha sonra da eşyaların ne zaman alınacağına dair plan yapılmakta ve nakliyat süreci de başlatılmaktadır.

Eşyalar araçlara yüklenmeden önce paketleme ve ambalajlama işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu işlemler eşyaların araçta ya da taşınma sırasında zarar görmesine engel olmaktadır. Destan Nakliyat’ın kullandığı kaliteli malzemeler ile paketleme sayesinde herhangi bir aksilik durumunda eşyalar zarar görmemektedir.

Destan Nakliyat, Türkiye'nin Her Yerinde

Destan Nakliyat, Türkiye'nin tüm il ve ilçelerinde parça eşya taşıma alanında hizmet veriyor. Ankara merkezli firma, kişisel ve ticari taşımacılık ihtiyaçları için tercih ediliyor. Parça taşımacılık için geliştirdiği özel sistem sayesinde uygun fiyat ve kaliteli hizmet güvencesi veren Destan Nakliye Hizmetleri, bugüne dek aldığı olumlu referanslarla kullanıcılarına güven veriyor. 

Siz de Destan Nakliyat firmasının parça eşya taşıma hizmetinden yararlanabilir, profesyonel transfer anlayışı, kaliteli hizmet prensipleri ve uygun fiyat avantajı ile nakliye ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Parça Eşya Taşıma Nasıl Yapılır?

Uzman personel tarafından gerçekleştirilen ekspertiz aşaması ile eşyanın kaplayacağı alan hesaplanır. Böylece kiralanacak araç, nakliye mesafesi, taşıma hizmetleri göz önüne alınarak müşteriye fiyat teklifi sunulur. Müşteri onayı ile belirlenen tarih ve saatte eşya teslim alınarak paketlenir ve transfer edilir. Teslimat, belirlenen tarihte gerçekleştirilir.

Şehirler arası Parça Eşya Taşıma Yapılabilir mi? 

Elbette, örneğin Ankara'dan İstanbul'a veya İzmir'den Mersin'e şehirlerarası parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Destan Nakliyat, tüm Türkiye'de hizmet veren geniş ağı sayesinde hem il hem de ilçe merkezlerinde parça eşya nakliyesi için ideal bir tercihtir.

Parça Eşya Taşımanın Evden Eve Nakliyattan Farkı Nedir?

Parça eşya hizmeti, bir veya birkaç parça eşyanın nakliyesini içerir. Evden eve nakliyede ise genellikle daha çok eşya taşınarak transfer edilir. Parça eşya hizmeti, bir aracı doldurmakta yeteriz kalan eşyalar nedeniyle kullanıcılar için maliyetli olabilmektedir. Oysa Destan Nakliyat, geniş hizmet ağı ile program geliştirerek ve parça eşyaları bir arada transfer ederek maliyet sorununu aşar. Destan Nakliyat ile parça eşya taşıma işlemi çok daha düşük bütçelerle gerçekleştirilebilir.