Türk Bayrağı Türkiye'nin Her Yerine Kurumsal Ev Ofis Eşya Taşıma
Telefon

0(312) 332 16 96

Hizmetlerimiz

Parça Eşya Sevkiyatı

Parça Eşya Sevkiyatı

Parça Eşya Sevkiyatı ve Şehirlerarası Eşya Taşıma

Günümüzde kaliteli çalışmalar yürüten tüm nakliyat firmalarının mutlaka sunduğu hizmetlerden birisi olan parça eşya sevkiyatı, büyük bir boşluğu doldurmaktadır.

Araç içerisinde ufak bir yer kaplasa dahi eskiden yüksek fiyatlar ödenmekte bu da müşterilerin cebini yakmaktaydı. Bu probleme çözüm sunan nakliyat firmaları da parça eşya taşıma hizmetini vermeye başladı. Bazı zamanlar sadece birkaç eşyanın taşınması gerekmekte ve bunun için kargo şirketleri büyük meblağlar istemektedir. İnsanların bu mağdur durumunu gören Destan Nakliyat ise parça eşya sevkiyatı çalışmalarına ağırlık vererek, büyük bir soruna da çözüm üretmektedir.

Son model araçlar ve alanında uzman çalışanlar ile gerçekleştirilen bu sevkiyat işlemleri sayesinde bir yerden bir yere göndermek istediğiniz eşyalarınızı güven içerisinde Destan Nakliyat’a emanet edebilmektesiniz.

Parça Eşya Taşıma Süreci Nasıl İşlemektedir?

Evden eve nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi parça eşya sevkiyatından önce de firma ekspertiz göndererek eşyaların durumuna bakmaktadır. Eşyaların kaplayacağı yere göre araç belirlenmekte ve müşteriye de fiyat sunulmaktadır. Daha sonra da eşyaların ne zaman alınacağına dair plan yapılmakta ve nakliyat süreci de başlatılmaktadır.

Eşyalar araçlara yüklenmeden önce paketleme ve ambalajlama işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu işlemler eşyaların araçta ya da taşınma sırasında zarar görmesine engel olmaktadır. Destan Nakliyat’ın kullandığı kaliteli malzemeler ile paketleme sayesinde herhangi bir aksilik durumunda eşyalar zarar görmemektedir.

Türkiye’nin Tüm Bölgelerine Eşya Taşıma Hizmeti

Destan Nakliyat Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine parça eşya sevkiyatı gerçekleştirmesinden ötürü de sık sık tercih edilmektedir. Bu zamana kadar yaptığı kaliteli çalışmalar ile adından sık sık bahsettiren firma, müşterisinin de beğenisini kazanmaktadır.

Ankara’da hizmet veren Evden Eve firması, sektörde önemli bir yer edinmiş ve bunu da yüzde yüz müşteri memnuniyetine dayalı çalışmaları ile elde etmiştir. Uygun fiyat ve ödeme koşulları sunan firma, müşterisinin bütçesini zorlamamakta; bu yönüyle de takdir toplamaktadır. Eğer sizler de parça eşya sevkiyatı hizmeti almak istiyorsanız, Destan Nakliyat’ın referanslarına mutlaka göz atmalısınız. Şimdiye kadar başarılı ile gerçekleştirdiği sevkiyatlar sayesinde güven toplayan firma ile gözünüz asla arkada kalmayacak.