Hizmetlerimiz

Mağaza Taşımacılığı

Mağaza Taşımacılığı

Güvenilir Mağaza Taşıma Hizmeti   

Dikkat gerektiren taşımacılık kollarından birisi olan mağaza taşımacılığı konusunda başarılı çalışmaları olan Destan Nakliyat, adından sık sık söz ettirmektedir. Kurulduğu 2000 yılından beri elde ettiği deneyim ve tecrübeleri ile müşterisinin tüm talep ve problemlerine anında çözüm önerisi üreten firma, uygun fiyatlarıyla da dikkat çekmektedir.

Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye’ye nakliyat hizmetisağlayan Destan Nakliyat, özellikle mağaza taşımacılığı ile sektörde ön plana çıkmaktadır. Bu işlem sırasında gerekli tüm titizliği gösteren firma, müşterisinin hem beğenisini hem de güvenini kazanmaktadır. İnsanların alışveriş yapmak için sık sık ziyaret ettiği mağazalarda farklı birçok ürün grubu bulunmaktadır. Destan Nakliyat taşınma işlemlerinden önce mağazaya bir ekspertiz yollayarak, ürün gruplarını inceler ve buna göre bir taşınma planı belirler. Ekspertiz kullanılacak ambalaj malzemelerini, çalışacak işçi sayısını ve aracı seçerek; müşterisini bu konuda bilgilendirmeyi de ihmal etmez.

Özellikle kırılacak eşyalar ve kıyafetler konusuna titizlikle yaklaşan Ankara Evden Eve Nakliyat firması, uygun paketleme yöntemleri ile aksiliklerin de önüne geçmektedir. Tekstil mağazalarına ekipmanları ile kaliteli hizmet sağlayan firma, taşınacak kıyafetlerin kırışmasının ve lekelenmesinin de önüne geçmektedir.

Mağaza Taşıma Hizmetinde İzlenecek Adımlar Nelerdir?

Destan Nakliyat, mağaza taşımacılığı sırasında şu adımları takip etmektedir:

  • Öncelikle ekspertiz tarafından çıkarılan rapora göre taşınma planı gerçekleştirilir. Bu taşınma planına sadık kalınarak da tüm eşyalar hızlı ve güvenilir bir biçimde istenilen noktaya nakliye edilir.

  • Mağaza içerisinde bulunan soyunma kabinleri, masalar, aynalar ve geri kalan tüm mobilyalar işinde eğitimli marangozlar tarafından demonte edilir. Bu eşyalar daha sonra istenilen konuma ulaştırıldığı zaman da yine aynı çalışanlar tarafından montaj edilir.
  • Hazırlanan tüm eşyalar havalı naylonlarla ambalajlanır ve bu sayede zarar görmeleri de engellenmiş olur.
  • Vitrin mankenleri de bir mağazanın en önemli parçalarındandır. Bu mankenler de öncelikle streçle daha sonra da havalı naylonlarla kapatılarak araca yerleştirilir.
  • Bir tekstil mağazasının en önemli parçalarından olan kıyafetler ise, uygun bir şekilde paketlenerek askılı araçlara yerleştirilir. Böylece kıyafetlerin lekelenmesi ve kırışmasının da önüne geçilmiş olunur.