Hizmetlerimiz

Yenikent Evden Eve Nakliyat

Destan nakliye Yenikent evden eve nakliyat şubemiz size ev, villa, ofis, konut, çeşitli enstrümanlar, kıymetli evraklar, antikalar, arşivler, laboratuvar ortamları, fabrika depoları vb. özel yerler ve özel eşyalar için spesifik hizmetler sunar.

Destan nakliyat kurulduğundan bu yana vermiş olduğu kaliteli ve seçkin taşımacılık hizmetini size sunabilmek için Yenikent evden eve nakliyat şubesi olarak da çalışmaya başladı. Yenikent bölgesinde de sizinle olmaktan mutlu ve gururluyuz. Taşınmak istediğiniz zaman, şirketimizden uzmanlar sizin mekanınıza gelerek ücretsiz keşif yapar, eşyalarınızın ağırlığı, boyutu, hacmi ve hassasiyeti dikkate alınarak olabilecek en uygun taşınma planını oluştururlar. Bir yerden bir yere taşınmanın sizler için ne kadar hırpalayıcı bir stres kaynağı olduğunu gayet iyi bildiğimiz için, taşınma planı yapılmadan önce özel istekleriniz ve endişeleriniz konusunda sizinle detaylı olarak görüşür ve bilgi alırız

Daha sonra sizin istekleriniz doğrultusunda eşyalarınızı ambalajlanması ve taşınması için gün belirleriz. Eğer çok fazla eşyanız yok ise, aynı gün gelip hem ambalajlama hem taşınma işlemlerini gerçekleştiririz. Eğer eşyalarınız standarttan fazla ise paketleme için ekibimiz bir gün önceden çalışmaya başlar ve ertesi gün nakliye işleminiz gerçekleşir. Her ne olursa olsun eşyalarınız eksiksiz ve sağlam olarak yerine ulaştırılır.

Şirketimiz isteğinize bağlı olarak bize emanet ettiğiniz eşyaları sigortalar ve taşınırken içinizin rahat olmasını sağlar. Bu vesile ile siz de bilirsiniz ki eğer taşınma esnasına şirketimizden kaynaklanan bir problem olursa yine de eşyanızın bedeli güvenli bir yerde sizi beklemektedir.

Bütün taşınma süreci boyunca şirketimiz prensiplerine göre yetiştirilmiş uzman kadromuz eşyalarınızın sökülmesi, monte edilmesi vb. hizmetler için yanınızda olur. Taşınmanın yanı sıra yerleşmenizde de aynı itina ve özeni göstererek sürecin sonlanmasını sağlarlar

Neden Yenikent Evden Eve Nakliyat Hizmetini Seçmelisiniz?

Yenikent evden eve taşımacılık çapraz bağlantı hizmeti ile dört ana alanda size kolaylık sağlar;

  1. Tedarik zinciri esnekliği ( ambalaj malzemeleri gibi materyal temini ya da asansör vb. ekipman temini çok detaylı ve kolay bir şekilde sağlanır)

  2. Hız Olabilecek en çabuk ve zahmetsiz şekilde taşınmanızı sağlanır 

  3. Güvenilirlik ( Daha önce yapmış olduğumuz ve referans olarak sunduğumuz hizmetlerin yanı sıra devlet onaylı ulaştırma bakanlığından alınmış yetki belgemiz, sigorta hizmetlerimiz, 15 yıllık deneyimimiz, sizin gözünüz arkada kalmadan gönül rahatlığı ile taşınmanızı sağlar)

  4. Maliyet (eşyalarınızın hiçbir hasar görmeden yerine yerleştirilmesi ve bütün bu sürecin sizinle görüşülerek olabilecek en uygun fiyatlarla yapılması sayesinde ek maliyetler ödemenize de gerek kalmaz.) 

Taşınma sonrası uzman eleman kadromuz ile bütün yerleşme işlemlerinizi eksiksiz olarak tamamlıyoruz. Uzman eleman kadromuzda elektrik, su ve/veya mobilya teknisyeni gibi uzmanlık gerektiren dallarda eğitim almış elemanlar istihdam ediyoruz.