Hizmetlerimiz

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

 Profesyonel Taşımacılık Hizmeti

Taşınma işlemi herkesin hayatında en az bir kere yaşadığı zorlu bir süreçtir. Konusunda deneyimli, planlı ve profesyonel ekiplerden oluşan bir kadro ile çalışarak, gün içinde yaşanması muhtemel sorunlar en alt seviyeye çekilebilir. Belirsizliklerle karşı karşıya kalan kişilerin stres seviyesi artarken, plan yapılmamış bir program sürecin olması gerekenden daha uzun olmasına neden olur.

Taşınmadan Önce Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Nakliye firması seçmek için farklı kurumsal adreslerle tanışmak ve fiyat teklifi almak taşınmadan önce yapılması gereken en önemli iştir. Tarih belirlemeden en az iki hafta önce başlaması gereken araştırmalarda hazırlıkların doğru bir şekilde programlanması da yapılır. Ankara evden eve nakliyat profesyonelleri ile yapılacak keşif görüşmesinin ardından sözleşme gibi evrak işlerinin takibi aile fertlerinden birinin sorumluluğuna verilmelidir. Fiyat teklifi aşamasında;

  • Her iki adresin kat durumu

  • Yük asansörünün olup olmadığı        
  • Ağır eşya yoğunluğu ve
  • Adres önlerine araç yanaşıp yanaşamadığı tespit edilmelidir.

Belirlenen ve mutabık kalınan tutarın 'u kapora olarak ödenebilir. Bu aşamada yeterli sayıda yeni ve temiz kolinin tedarik edilmesi de sağlanmalıdır. 

Kullanmadığınız Eşyalarınızdan Kurtulma Vakti!

Destan Taşınmak her ne kadar zor ve stresli bir iş gibi görünse de kullanılmayan eşyaların evde yarattığı kasvetli havadan kurtulmak için de bir başlangıçtır. Taşınma tarihinden 15 gün önce başlayacak hazırlıklarda, aile fertlerinin sorumlu oldukları oda ve eşyaların paketlenmesi, istiflenmesi ve kullanılmayanların ayrılması konusunda özverili çalışmalar yapması gerekir. Bu aşamada;

* Sezona uygun olmadığı için giyilmeyen kıyafetler paketlenebilir,

* Özel eşyaların hazırlanmasına yeterli zaman ayrılabilir.

Yeni evin yerleşim planına uygun olarak yapılacak hazırlıklar, taşınmanın gerçekleşeceği gün işlerin kolay ve düzenli bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Eski adresteki aboneliklerin sonlandırılması ve yeni adreste günlük hayatın konforu için gerekli hazırlıkların yapılması hayatın kaldığı yerden devam edebilmesi açısından önemlidir.

Taşınma Günü Yaklaşıyor...

Taşınma için belirlenmiş tarihe sayılı günler kala alışveriş azaltılabilir. Evde bebek ya da çocuk olması halinde taşınma günü ayak altında dolaşmamaları için gerekli tedbirin alınması gerekir. Taşınma işleminin gerçekleşeceği günün gecesinde buzdolabı fişinden çekilmelidir. Karşılıklı olarak belirlenmiş gün ve saatte verilen adreste olan Ankara evden eve nakliyat ekipleri, hızlı ve organize bir şekilde çalışmaya başlar.

 Eşyalar için doğru paketleme malzemeleri seçilerek başlayan hazırlıklar, büyük eşyaların demonte işlemiyle devam eder. Temiz ve eşya taşımak için dizayn edilmiş kamyonlara alınan eşyalar yeni eve götürülerek istenen yere yerleştirilir. Yerleşim planına uygun konumlanmanın ardından yeni evinizde yaşamaya başlayabilirsiniz.