Hizmetlerimiz

Etlik Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ev taşıma, oldukça stresli ve yorucu bir süreç olabilir fakat profesyonel bir ekip, tam donanımlı ekipmanlar ile bu süreci son derece rahat ve güvenli bir şekilde tamamlamak mümkündür. Bölgenin en eski ve personel ile araç filosu bakımından en iyi hizmet kalitesine sahip firmalarından biri olan firmamız, Etlik Evden Eve Nakliyat konusunda sizlere en iyi şekilde hizmet sağlamak üzere çalışmaktadır.

Etlik ve çevresi için, eşyalarınızı söz verdiğimiz sürede taşımaya başlarız. Belirttiğiniz yeni adrese sorunsuz bir şekilde, en kısa hizmet süresi içerisinde eşyalarınızı ulaştırmaktayız. Sevkiyat işlemi gerçekleşirken, farklı eşya tiplerini kodlama sistemleri ile karışıklık yaşanmadan taşırız. Eşya tiplerine uygun, en doğru ekipmanları kullanmayı prensip edinmiş olan firmamız Destan Nakliyat, bu sayede maddi değeri yüksek olan eşyalarınızın hiç hasar görmeden, en güvenli şekilde nakledilmesini sağlamaktadır.

Eğitimli Uzman Kadro ile Etlik Evden Eve Nakliyat

Eşya transferi sürecinin en sorunsuz şekilde tamamlanmasını sağlayan etkenlerden biri de kuşkusuz personel kalitesidir. Kurumsal yapısı ile dikkat çeken firmamız, eğitimli uzman kadrosu ile taşıma sürecinin en doğru şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Her konuda sizlere destek sağlamayı görev edinmiş olan usta ekibimiz ile eşyalarınızın demontajını kusursuz bir şekilde gerçekleştirerek güvenli bir şekilde araca yüklemekteyiz.

Yeni adresinize taşıdığımız eşyalarınızın montajı da yine profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Şehir içi ve şehirler arası nakliye işlemlerimizde eşyaların yapısı, miktarı ve sevkiyat mesafesini de göz önünde bulundurarak kadro sayımızı belirlemekteyiz. Bu sayede hem vakitten kazanmanıza hem de eşyalarınızın güvenli bir şekilde yeni adresinize ulaştırılmasına imkan tanırız.

Tam Donanımlı Ekipmanlarımız ile Hizmetinizdeyiz

Evden eve taşıma süreci her açıdan titizlik gerektiren bir çalışmadır. Özellikle yüksek katlar arası nakliyat hizmetinde asansörlü sistemler büyük önem taşımaktadır. Asansör sistemi ile eşyalarınızın hem eski hem yeni adreste en güvenli ve pratik bir şekilde araca yüklenmesini sağlamaktayız. Ayrıca yükleme işlemlerini gerçekleştirirken çevre kirliliği oluşmaması da firmamızın dikkat ettiği diğer önemli bir konudur.

Eşyalarınızı miktarına ve türüne uygun yöntemler ve araçlar ile taşıyan firmamız, sevkiyat sürecine göre planlama yaparak mümkün olan en kısa sürede işlemlerin gerçekleşmesini sağlamaktadır. Ayrıca müşteri memnuniyetini her zaman önemseyen Destan Nakliyat, taşıma işlemleri sırasında hissedilen güveni en üst seviyede tutmak için nakledilecek eşyaları sigorta dahiline alır.

En Uygun Fiyatlarla Kaliteli Hizmet Vermekteyiz

Etlik Evden Eve Nakliyat hizmetini en iyi destek ve en iyi fiyatlara sağlarız. Taşıma öncesinde vermiş olduğunuz bilgiler sayesinde eşyalarınızın türüne, miktarına ve nakliye mesafesine uygun olarak belirlenen ücretlerimiz ve müşteri memnuniyetimiz ile sizlere sorunsuz bir hizmet vermek ana prensibimizdir. Evden eve nakliyat konusunda kusursuz ve eksiksiz çalışmalar yapan firmamıza güvenebilir ve sizlere kesin bir fiyat verebilmemiz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz