Hizmetlerimiz

Ankara Antalya Evden Eve Nakliyat

Sektördeki 30 yıllık tecrübemizi kalitemiz ile birleştirerek birleştiren Destan Nakliyat olarak; profesyonel ekibimiz, geniş araç filomuz ve diğer hizmetlerimizle şehirlerarası taşımacılık alanında nakliye işlemlerini güvenle gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz. Ankara Antalya evden eve nakliyat hizmetinde farklı çözümler sunarak taşınma esnâsında her türlü kolaylığı sağlıyoruz. Eşya depolamadan asansörlü nakliyeye, taşınma öncesi paketleme işleminden sorunsuz bir şekilde yerleştirilmeye kadar firmamız ihtiyaca en uygun hizmeti sunarak özenli şekilde süreci tamamlar. Destan Nakliyat; ev taşıma, ofis taşıma, iş yeri taşıma gibi ihtiyaçlara yönelik en iyi hizmet garantisi ile hareket eder. Taşıma öncesinde uzman kadromuz tarafından eşyalarınız koruma standartları altına alınır ve raporlanarak nakliye raporu şeklinde size sunulur. Uzun mesafe nakliyesinde en güvenilir hizmeti verebilmek için çalışan Destan Nakliyat beklentilerinizi ve taleplerinizi iyi algılayarak süreç boyunca 7/24 desteğiyle size çözüm sağlar. Şehirlerarası taşımacılıkta; teknolojik sistemleri, farklı ebat ve boyutlardaki araçları ile her türlü eşyanızı gönül rahatlığıyla profesyonel ekibimize emanet ederek rahat bir taşınma süreci geçirebilirsiniz.

Ankara Antalya Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Nelerdir?

Uzun mesafe nakliyat işlemlerinde tecrübeli bir firmadan destek görmek işleri kolaylaştırır. Destan Nakliyat olarak deneyim sahibi ekiplerimiz tarafından taşınma esnasında ekspertiz raporu size önceden sunulur ve bir yol haritası çizilir. Ankara Antalya evden eve nakliyat hizmeti sırasında sunduğumuz diğer hizmetler şu şekildedir

Ev, ofis, işyeri taşıma dışında farklı kurumlara nakliye hizmeti sunar.
Ekspertiz raporu hazırlayarak ambalajlamadan taşıma işlemini gerçekleştirecek kişi sayısına kadar önceden sizlere bildirir.
Deneyimli uzman ekibimiz kısa sürede istenilen eşyaların paketlenmesini ve ambalajlamasını gerçekleştirerek hızlı bir şekilde toplanmasına yardımcı olur.
Geniş araç filomuz içerisinde eşyaların taşınmasına en uygun olan seçenekleri size sunarak tercih etmenizi sağlıyoruz. Eşyalarınızın güvenliğini korumak adına en uygun seçeneği seçebilirsiniz.
Eşyaların araçlara yerleştirimi sırasında titiz davranarak sorunsuz bir taşıma süreci geçmesine yardımcı olarak sizi taşınma derdinden kurtarabilmeyi hedefliyoruz.

Günlük olarak Ankara Antalya evden eve nakliyat hizmetini gerçekleştiren Destan Nakliyat aynı zamanda eşyalarınızı taşıma süreci boyunca sigorta kapsamına alır. Yeterli donanımdaki araç çeşitliliğimiz ve uzman personel kadromuz sayesinde Destan Nakliyat’ı tercih edebilir, şehirlerarası taşımacılıktaki tecrübesine güvenebilirsiniz.

Ankara Antalya Evden Eve Nakliyat Fiyatları?

Ankara Antalya evden eve nakliyat işleminden önce taşınacak bütün eşyalar analiz edilerek nakliye hesaplamaları ve planlamaları yapılır. Taşıma sırasındaki isteklerinize bağlı olarak paketleme hizmetimizin de dahil olması nakliyat fiyatını belirleyen hususların başında gelir. Müşterilerimiz küçük eşyalarını kendi paketleyebileceği gibi olası hasara karşı profesyonel ekiplerimizden destek alabilir. Ambalajlama ve paketleme işleminin özellikle uzun mesafelerde eşyaları korumak adına çok iyi yapılması gerekir. Bu yüzden uzman kadromuz tarafından hasarlara karşı dayanıklı paketleme hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Ankara Antalya evden eve nakliyat şehir içi nakliyat işlemlerine göre farklı fiyatlandırılır. Ayrıca eşyalarınızın sayısı, niteliği de fiyatı etkileyen diğer faktörler arasında yer alır. Taşımacılık hizmetimiz içerisinde teknolojik sistemli, asansörlü hizmetler de yer alır. Hem sistem hem de tecrübe gerektiren nakliye işlemleri işinin ehli ekiplerimizce yapıldığı takdirde sorunsuz şekilde tamamlanır.

Sunduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmeti ile şehirlerarası taşımacılık işlemi öncesinde her türlü hizmet bedelini şeffaf şekilde belirterek sonrasındaki olası sürprizlerin ortaya çıkmasına engel oluyoruz. Profesyonel bir hizmeti en uygun fiyat garantisi ile ayağınıza getirerek nakliye ile ilgili her türlü sorunuza çözümler üretiyoruz. Siz de ekibimizin deneyiminden faydalanmak ve taşınma sürecini rahatlıkla tamamlayabilmek için bize ulaşabilirsiniz.