Hizmetlerimiz

Sanat Eseri Taşımacılığı

Sanat eseri taşımacılığı uzmanlık gerektiren, titizlikle ve profesyonelce yapılması gereken bir nakliyat hizmeti alanıdır. Tablo, heykel gibi sergilendiği alanda bile dokunmadığımız değerli tarihi eser veya sanat eserlerinin nesilden nesile aktarılabilmesi için uygun saklama koşulları gibi uygun taşıma koşullarını da oluşturmak önemlidir. Sanat eserlerinin sergi salonu, sanat galerisi, müze veya müzayede gibi bir alana taşınması gereken durumlarda başvurulan sanat eseri taşımacılığı için bu alanda deneyimi olan ve bu alandaki taşımacılığın gerektirdiği özen ve dikkati gösterebilecek iyi bir organizasyon oluşturmuş kurumsal nakliyat firmaları ile görüşülmelidir.

Kurumsal bir nakliyat firması ile iyi bir planlama ile gerçekleştirilecek sanat eseri taşımacılığı güvenilir ve konforlu bir nakliye deneyimi sağlarken uzman olmayan ellerde gerçekleşen bir taşımacılık sanat eserlerinin hasar görmesine, maddi kayıplara ve ciddi sıkıntılara sebep olabilmektedir.

Sanat eseri taşımacılığı için ekspertiz hizmeti alınmalı hangi eserin hangi malzeme ve araçlarla taşınacağı belirlenmelidir. Sanat eserlerinin her aşamada oluşabilecek risklere karşı ancak iyi bir planla transferi için tüm detaylar taşıma öncesi belirlenmelidir. Ekspertsiz sonrası hazırlanan nakliyat planını ve teklifi onaylamanız durumunda Sanat Eseri Taşımacılığı sözleşmesi imzalanarak nakliyat süreci başlatılır.

Sanat Eserlerininin Paketlenmesi ve Kasalanması

Değeri çok büyük olan tarihi eser veya sanat eserlerinin taşınması öncesinde özenle paketlenmesi ve kasalanması gerekecektir. Bu işlem için bu eserlerin türüne, özelliğine göre özel olarak seçilen en kaliteli ambalaj malzemeleri ve kasalar kullanılacaktır. Taşıma aracına yükleme ve indirme kısmında taşıma personeli tarafından titizlikle taşınacaktır. Sanat eseri taşımacılığında korumalı, özel kasalı taşıma araçları kullanılacak ve araç içinde hasar görmemesi için gerekirse bu eşyaların yer aldığı kasalar sabitlenerek, araç içindeki güvenlik koşulları arttırılarak maksimum özen gösterilir.

Destan Nakliyat Güvencesiyle Sanat Eseri Taşımacılığı

Destan Nakliyat .yıldır Ankara dahil tüm Türkiye’de başta kurumsal nakliyat olmak üzere evden eve nakliyat, her türlü iş yeri ofis taşımacılığı, ev eşyası için depo, şehirler arası nakliyat, parça eşya taşıma gibi farklı nakliyat çözümleri ile müşterilerine hizmet vermekte ve yaptığı başarılı çalışmaları ile adından söz ettirmektedir.

Farklı model ve ebatlardan oluşan zengin araç filosu, deneyimli ve eğitimli profesyonel çalışma ekibi ile müşteri memnuniyetini esas alan firma güvenilir, konforlu, kaliteli bir sanat eseri taşımacılığı deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır. Destan Nakliyat Ankara nakliyat sektöründeki gelişmeleri yakından takip eder, asansörlü nakliyat gibi son teknolojiye sahip ekipmanları ile yaptığı taşımacılık hizmetleri ile nakliye sürecini kısaltarak eşyaların hasar görmeden transferini sağlar.

Paketlemeden boşaltmaya kadar her adımda verilen hizmetin öneminin bilincinde olan taşıma ekipleri tarafından ustalıkla gerçekleştirilebilecek tarihi eser ve sanat eseri taşımacılığı hizmeti için Destan Nakliyat ücretsiz ekpertiz hizmetini web sitemizden veya telefonla bize ulaşarak isteyebilirsiniz.