Hizmetlerimiz

Sanat Eseri Taşımacılığı

Taşınma veya nakliyat hizmeti zaten insanlarda büyük bir endişe ve güvensizlik yaratırken taşınacak olan ürünün bir sanat eseri olması ekstra büyük bir korkuya yol açabiliyor. Emanet edilecek ürünlerin değerleri paha biçilemez kıymette olan sanat eserleri olunca insanlar bu eserleri emanet olarak verirken büyük bir güvensizlik içine giriyor. Birde üstüne daha önceden yaşanan korkunç deneyimler eklenince acaba bir kez daha mı düşünsek sorusu akıllarda gezmeye başlıyor. Aslında baktığımızda haklı bir korku gibi görünse de Destan Ankara Nakliyat firması olarak vermiş olduğumuz hizmeti gördükten sonra bir daha asla böyle düşünmeyeceksiniz. Firmamız sizleri asla endişeye sokmadan ve sizlere güven sorunu yaşatmadan gözü kapalı bir şekilde sanat eserlerini emanet edebileceğiniz bir hizmet sunmaktadır.

Oldukça değerli olan sanat eseri taşımacılığı için uzun yılların vermiş olduğu bir profesyonellikle, özenle çalışmaktayız. 25 yıllık uzun bir tecrübeyle sizleri asla mağdur etmeden sanat eserlerini saraylara, müzayede salonlarına, sergi salonlarına vb. gibi birçok herhangi bir zarar gelmeyecek şekilde taşımaktayız. Son derece titizlikle çalışmakta olan ekibimiz sanat eserlerini en kısa sürede istenilen adrese ulaştırmaktadır. Özenle ve zarar gelmeden ambalajladığımız sanat eserleri yine aynı özenle taşınmaktadır.

Destan Ankara Nakliyat olarak tarihe ve sanata değer vermekteyiz. Vermiş olduğumuz bu değerden ötürü ürünlerle son derece titizlikle ilgilenilmekte ve taşınma sırasında da ayrıca kontrol edilmektedir. İlk aşamasından son anına kadar ürünlerle özenle ilgilenmekte olan ekibimiz bu konuda da büyük bir başarı yakalamış ve bir numara olduğunu kanıtlamıştır.