Kurumsal

Uzun yıllardır nakliyat alanında olan firmamızla eşyalarınız emin ellerde. Destan Nakliyat olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Sizlerin isteklerini, memnuniyetini ön plana alarak çalışmalarımızı devam ettirmekte ve kendimizi geliştirmekteyiz.

Destan Nakliye lojistik hizmetlerde 2005 yılında Yahya TEKE öncülüğünde kurulmuş, kalite ve güveni birbiriyle tamamlayan bir taşımacılık şirketi kurmuştur. Bu doğrultuda 2021 yılına gelmiş olduğumuz şu günlerde kurumsal kimliği tamamlamış ve Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde en çok tercih edilen nakliyat şirketi seçilmiş bir firmadır.

Her hizmet alanında %100 müşteri memnuniyet kalitesini hedefleyerek en iyi ekipmanlar ve alanında uzman personel kadromuz ile tüm Türkiye geneline şehir içi, şehirlerarası sigortalı, marangozlu, ambalajlı taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Piyasadaki diğer taşımacılık firmalarından farklı olarak kaliteli bir hizmet sunmamız ve müşterilerimiz için en iyi fiyat politikamız ile sizlerin hizmetinde olmaya devam etmekteyiz.

20 Yılın vermiş olduğu deneyim ve tecrübeyi, kurumsal kimliğimiz ile birleştirerek deneyimli personel kadromuz ve son model nakliye araçlarımız ile sunmuş olduğumuz tüm hizmetleri profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz.

Tüm Türkiye il sınırları genelinde evden eve nakliye, parsiyel eşya taşımacılık, asansörlü taşımacılık, ev ofis eşya depolama ve bunun gibi pek çok hizmet içerisinde Destan Nakliyat profesyonel Kurumsal Nakliyat çalışmalarına devam etmektedir. Müşterilerimizin eşyalarını kusursuz olarak taşıyabilmek için ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kurumsal eşya taşımacılık ciddiyet ve sorumluluk gerektirir. Bu doğrultuda iyi bir taşımacılık firmasını tercih etmeniz size her zaman kazanç sağlayacağını belirtmek isteriz. Çünkü gelişmiş taşımacılık firmaları güçlü kuruluşlar tarafından ortaya atılmış firmalardır. Uzun yıllardır taşımacılık tecrübelerinde en iyi araçlarımız ve ekipmanlarımız ile kaliteye ve çeşitliliğe önem veren, alanında bir çok kalifiye eleman ile hizmet veren firmaların başında gelmekteyiz. Bireylere ve kobilere bu alanda hizmet sağladığımızdan dolayı gurur duymaktayız. Eğer sizlerde Destan Nakliyat firması ile henüz tanışmamız iseniz sizlerle karşılıklı görüşme yapmaktan memnuniyet duyacağız.

Taşıdığımız Kamu Kurumları 

  1. Türkiye Cumhuryeti İçişleri Bakanlığı (Yeni Hizmet Binası )
  2. Danıştay Başkanlığı  Kurum hizmet Binasını Taşıma 
  3. Yargıtay Cumhuryet Başsavcılığı  Balgat hizmet binası taşıma 
  4. Ankara Adliyesi Dışkapı ve balgat ek hizmet binaları 
  5. Ankara Bölge İdare Mahkmesi Söğütözü binasına taşıma işlemi 
  6. Başbakanlık Kişisel veriler Koruma Kurumu 
  7. Bilgi Teknolojleri Kurumu (BTK)  incek hizmet binasını eskişehir yolu hizmet binasına Taşınma işi 
  8. Tpic Genel Müdürlüğü Söğütözü Gölbaşı Yeni Hizmet Binası Taşıma 
  9. İller İdaresi Genel Müdürlüğü İŞGYO Yeni Hizmet Binası Taşımacılık 
  10. Ankara İl Sanayi Müdürlüğü Mamak Binasına Taşıması