Kurumsal

Destan Nakliyat Ankara Kurumsal Taşımacılık  Uzun yıllardır nakliyat alanında hizmet veren Destan Nakliyat ile eşyalarınız emin ellerde! Sizlerin isteklerini ve memnuniyetini ön planda tutan firma, her geçen gün kendini geliştirmeye devam ettiği çalışmalarında %100 müşteri memnuniyetini hedefliyor. Destan Nakliyat, alanında uzman bir kadro ve en iyi ekipmanlar ile Türkiye genelinde hizmet veriyor. Şehir içi, şehirlerarası sigortalı, marangozlu, ambalajlı taşımacılık hizmeti sağlayan firma, piyasadaki diğer taşımacılık hizmetlerinden farklı olarak kaliteli bir hizmet için en iyi fiyat politikalarını belirliyor. Lojistik hizmetlerine 2005 yılında Yahya TEKE öncülüğünde başlayan Destan Nakliyat, kalite ve güveni birbirine harmanlayan bir hizmet ile taşımacılık alanında öncülük ediyor. Günümüzde kurumsal kimliğini tamamlamış olan firma, Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde en çok tercih edilen nakliyat firması seçilmesinin haklı gururunu yaşıyor.

Kurumsal Nakliyatta Uzun Yılların Deneyimi

Sektörde uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile kurumsal kimliğini geliştiren Destan Nakliyat, deneyimli personeli ve son model nakliye araçları ile sunmuş olduğu tüm hizmetleri profesyonel olarak gerçekleştiriyor. Destan Nakliyat Türkiye il sınırları içinde kurumsal taşımacılık, evden eve nakliye, parsiyel eşya taşımacılık, asansörlü taşımacılık, ev ofis eşya depolama ve bunun gibi pek çok hizmet ile çalışmalarına devam ediyor. Müşterilerinin eşyalarını kusursuz olarak taşımak ve müşterilerini güvence sunmak için ücretsiz ekspertiz hizmetleri sunuyor.

Her Çeşit Nakliye Çalışmasında Fonksiyonel ve Güvenilir Çözümler

Kurumsal eşya taşımacılığı oldukça büyük sorumluluk gerektirir. Güvenilir ve fonksiyonel çözümler üreten bir nakliye firması ile çalışmak eşyalarınızı güvende hissetmenizi sağlar. Gelişmiş taşımacılık firmaları günün teknolojilerinden yararlanan, uzman bir kadro ile iş birliği içinde olan, yenilikçi ve güçlü kuruluşlardır. Uzun yıllara dayanan taşımacılık tecrübesi ile en iyi araç ve ekipmanları bir araya getiren Destan Nakliyat, kaliteye ve çeşitliliğe büyük önem veriyor. Alanında birçok uzman ile hizmet veren firmaların başında gelen Destan Nakliyat, bireylere ve kobilere sağladığı hizmet ile adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor. Destan Nakliyat ile henüz tanışmadıysanız,zaman kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz.

Kamu Kurumları Taşımacılığında Güvenilir Adres

Kurum Eşya taşıma hizmetlerinde son sistem araçlar ve ekipmanlar kullanan Destan Nakliyat, uzun yıllardır taşımacılık alanında edindiği deneyimler ile kamu kurumlarının taşınmasında da sektörde söz sahibidir. Nakliye alanındaki tecrübesi, uzman kadrosu ve sağladığı %100 güvence ile kamu kurumları da Destan Kurumsal Nakliyat’ı tercih ediyor. Müşteri memnuniyeti odaklı verdiği tüm nakliye hizmetleri ile Destan Nakliyat, güvenli taşımacılığın adresi olmaya devam ediyor.

Kurumsal Ofis taşımacılığı

Ankara Ofis taşımacılığında önemli noktalarda biri de eşyaların fiziki taşınması kadar bu taşınmanın işleyişinin iş takviminize minimum etki yapacak şekilde planlanmasıdır. Bunun içinDestan Nakliyat ofisinize ve işleyişinize dair her ayrıntıyı dikkate alıyor. Eşyalarınızözelliklerine uygun paketleniyor ve sınıflandırılarak araçlara yükleniyor. Eşyalarınızın nakliye esnasında güvenle yeni ofisinize taşınması için profesyonel kadro firma ilkelerine uygun çalışıyor

Taşıdığımız Kamu Kurumları 

  1. Türkiye Cumhuryeti İçişleri Bakanlığı (Yeni Hizmet Binası )
  2. Danıştay Başkanlığı  Kurum hizmet Binasını Taşıma 
  3. Yargıtay Cumhuryet Başsavcılığı  Balgat hizmet binası taşıma 
  4. Ankara Adliyesi Dışkapı ve balgat ek hizmet binaları 
  5. Ankara Bölge İdare Mahkmesi Söğütözü binasına taşıma işlemi 
  6. Başbakanlık Kişisel veriler Koruma Kurumu 
  7. Bilgi Teknolojleri Kurumu (BTK)  incek hizmet binasını eskişehir yolu hizmet binasına Taşınma işi 
  8. Tpic Genel Müdürlüğü Söğütözü Gölbaşı Yeni Hizmet Binası Taşıma 
  9. İller İdaresi Genel Müdürlüğü İŞGYO Yeni Hizmet Binası Taşımacılık 
  10. Ankara İl Sanayi Müdürlüğü Mamak Binasına Taşıması