Hizmetlerimiz

Türkiye Fransa Evden Eve Nakliyat

Türkiye’den Fransaya ’ya Zati eşya ve ev taşıma  şirketi olarak en uygun  fiyatlarla Fransaya a’ya taşınmak cmr sigoratlı ve sözleşmeli  taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Türkiye Fransa Uluslararası  evden eve  şirketi olarak sadece Ankara ve  İstanbul değil bütün Türkiye geneli illerde Avrupaya nakliye hizmetleri sunuyoruz.

Türkiye Fransa Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Yurtdışında bir yaşam kuran pek çok kişi veya ailenin ilk düşüncesi, evlerindeki eşyalara ne olacağıdır. Bu durum pek çok kişi tarafından stres konusu yapılan bir durumdur. Çünkü eşyaların hem maddi hem de manevi değeri olduğundan dolayı kişiler özellikle bu durum karşısında ne yapacağını bilememektedir. Genellikle yurtdışında yeni bir hayata başlayacak kişiler, buradaki eşyalarını ikinci el olarak satar veya dağıtır. Ancak bu durum kimi zaman sıkıntılı ve uzun zaman alan bir süreç olduğundan alternatif yöntemlere yönelmek en doğrusudur.

Özellikle son yıllarda yurtdışına çıkanların ve yerleşenlerin sayısının artmasıyla Fransa gibi ülkelerde yaşamaya başlayanlar çoğalmıştır. Ev eşyalarını satmak istemeyenler tarafından en uygun tercih kesinlikle Çankaya Nakliyat olacaktır. Destan Nakliyat, yurtdışı nakliyat fiyatları konusunda en iyi seçenekleri sunarak pek çok müşterisi tarafından Fransa’da evden eve nakliyat hizmetine layık görülmüştür. Özellikle kaliteli hizmet anlayışı ve güvenli taşımacılık gibi profesyonel yaklaşımlarıyla kilometrelerce ötedeki yeni evinize manevi değeri yüksek eşyalarınızı en iyi şekilde ulaştırıyor.

Türkiye Fransa Evden Eve Nakliyat Güvenli Mi?

Son derece uzman ekipler ve elemanlarımızla sorunsuz bir hizmet anlayışına sahip Destan Nakliyat, en iyi rotadan en kısa zamanda güvenli bir taşımacılık yapar. Daha önce Fransa’ya taşımacılık yapan tecrübeli şoförler ve ekiplerle birlikte Fransa’nın hangi şehri olursa olsun hizmet sağlanır. Özellikle eşyalarınız, adresinizden yüklenmeden bir gün önce tespit edilerek yerleştirme planı hazırlanır. Sonrasında sigortalama işlemleri yapılarak güvence altına alınır.

Türkiye Fransa Evden Eve Nakliyat Ne Kadar Sürüyor?

Destan Nakliyat olarak Fransa’ya gidilirken yapılan planlama ve navigasyon planı neticesinde evinize giden en uygun rota hesaplanır. Tecrübeli ve kalabalık ekibimiz, gidiş süresince en hızlı ve tedbiri elden bırakmayarak hareket etmektedir. Hava şartlarının uygunluğu ve iyi bir rota hesaplaması neticesinde 10 ile 15 gün gibi bir sürede Fransa’daki yeni evinize varılır. Ardından eşyalarınız yerleştirilir ve montelenmesi gereken eşyalar montelenir. Gereken tüm işlemler yapıldıktan sonra güvenli bir şekilde nakliye işlemi sonlandırılır.

Türkiye Fransa Evden Eve Nakliyat Neden Farklı?

Destan Nakliyat, sektöründe öncü bir şekilde hareket eden vizyonuyla uzun yıllardır Ankara’da hizmet vermektedir. Eşya taşıma ve evden eve nakliyat hizmetlerini daha da büyüterek yurtdışı hizmetleri vermeye başlamıştır. Artık yurtdışına eşya götürmek artık eskisinden çok daha kolay bir hal almıştır. Destan Nakliyat neden farklı dendiğinde:

  • Sigortalı bir şekilde taşıma yapar
  •  Hızlı ve güvenli bir şekilde taşıma hizmeti verir
  •  Gümrükte problem yaşanmaması adına önceden önlemlerini alır
  •  Evrak işlemleri ve süreci takip ederek müşteriye bilgi verir 
  • İletişim, süreç yönetimi, planlama ve koordinasyon konusunda uzman ekiplere sahiptir

Bu gibi özellikler nedeniyle Destan Nakliyat farklıdır. Sorunsuz, güvenli ve hızlı hizmetle Fransa’daki yeni hayatınıza Destan Nakliyat güvencesiyle başlayın.