Hizmetlerimiz

Batıkent Evden Eve Nakliyat

Batıkent evden eve nakliyat hizmetlerinde neşeli, pratik ve kolay bir taşınma sürecinin nasıl bir duygu olduğunu henüz bilmiyor olabilirsiniz. Bir evden bir başka eve taşınmak her zaman çok kolay olmayabiliyor. Henüz taşınmaya karar verdiğiniz günden itibaren planlar programlar zihninizde dolaşmaya başlıyor. Belki gönüllü bir nedenle taşınma kararı aldınız, belki de zorunda kaldığınız için sevdiğiniz evden taşınıyorsunuz. Detaylarını sizinle tanışana kadar bilemiyoruz. Fakat çok iyi bildiğimiz bir şey var; iyi haber şu ki, eski evinizdeki deneyiminiz sona erdi. Ve yeni eviniz size yeni güzellikler katan hediyelerle gelecek. 25 yıldır aktif bir şekilde binlerce farklı ev taşıma işlemini başarıyla gerçekleştirdik. Destan Nakliyat Firması olarak siz değerli misafirlerimizin anılarını, eşyalarındaki hikayelerini taşıdığımıza inanıyoruz. Bir eşyayı işlevleri gereği her zaman yenileyebilirsiniz. Fakat hayatınızın bir parçası haline gelen bu eşyalar yaşamınızın bir kısmına yoldaşlık etmiştir. Bu nedenle her bir parça kıymetlidir.

Batıkent evden eve nakliyat sürecinde bir sayfayı kapatıp, yeni sayfaya merhaba dediğinizi biliyoruz. Dolayısıyla taşınma süreci de dahil olmak üzere tüm nakliye ihtiyaçlarınız için en ideal koşulları sağladık. Geniş araç filomuz, deneyimli ekibimiz ve esnek çalışma saatleri sayesinde kişiselleştirilmiş taşınma planınızı kolayca hazırlayabilirsiniz. 

Batıkent Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Batıkent evden eve taşımacılık sürecinde Asansörlü Taşımacılık hizmeti sayesinde özellikle yüksek katlı dairelerdeki işlemlerinizi pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Eski evinizdeki eşyaların binadan çıkartılıp araca yerleştirilmesi aşaması bir hayli hızlanıyor. Bununla beraber yeni dairenize eşyaları çıkartırken zamandan ve enerjiden tasarruf etmek kolaylaşıyor. Amacımız en hasarsız ve hızlı bir şekilde eşyalarınızı yeni evinizdeki yerlerine yerleştirmeye başlamanızdır. Bu aradaki sürecin tamamını size uygun zaman, yer ve araç tipiyle minimize ediyoruz.

Batıkent Ofis ve Büro Taşımacılığı

Batıkent evden eve nakliyat hizmetlerinde ihtiyacın yüksek olduğu semtlerden birisidir. Aynı zamanda sadece yaşamak için değil; iş hayatınızı sürdürebilmeniz için de fırsatlarla dolu bir yaşam merkezi konumundadır. Metroya ulaşım ve metroyla Ankara’nın birçok yerine ulaşımın kolaylığı bölgeyi tercih eden nüfus artışını etkilemektedir. Batıkent Ofis ve Büro Taşımacılığı hizmetimiz sayesinde ister Batıkente geliyor olun, isterse Batıkent’ten taşınıyor olun. Hiç farketmeden iş yerinizi hızla transfer edebilirsiniz. Örneğin bir hafta sonu Cumartesi günü taşınıp, yeni haftaya yeni iş yerinizde başlayabilirsiniz. Kişisel planınıza en uygun takvimi oluşturmak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

Batıkent Evden Eve Nakliye Fiyatları

Batıkent evden eve nakliyat hizmetinde fiyat araştırması yaparken sizin için ideal kalitedeki hizmeti bulmanız bazen zaman alabilir. Son zamanlarda hayatımızın genelindeki fiyat artışları artık takip edilemez bir seviyeye ulaştı. Bu nedenle taşımacılık sektöründe de zaman zaman fahiş fiyatların neredeyse açık artırmayla belirlendiği anlaşmalar olabiliyor. Bu konuda dikkatli olmanızı öneriyoruz. Aşağıdaki fiyat listesinden ihtiyaç duyduğunuz taşınma tipine uygun fiyatları inceleyebilirsiniz.

Batıkent Evden Eve Nakliyat Süreci Nasıl İlerler?

Batıkent evden eve nakliyat sürecinizle ilgili genel bir fikriniz oluştuğunu umuyoruz. Aklınıza takılan her soru ve detay için bizimle iletişime geçtiğinizde süreç başlıyor. Eğer karşılıklı olarak mutabık kaldıysak, uzman ekspertiz eşyalarınızı incelemeye geliyor. Oluşturduğu raporda kaç parça eşya var, türleri nelerdir gibi her türlü bilgi yer alır. Ambalaj ve Paketleme hizmeti gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri de belirleyip, raporunda yer veriyor. Daha sonra sizinle karşılıklı olarak bir sözleşme imzalıyor, karşılıklı olarak süreci resmi güven altına almış oluyoruz. Buradan sonra artık size sadece taşınma gününü beklemek ve yeni yaşamınızla ilgili keyifli hayaller kurmak kalıyor. Ekibimiz; taşınma gününüz geldiğinde tüm gereken ekipman ve araçla birlikte nakliye işleminizi gerçekleştiriyor. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.