Hizmetlerimiz

Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Yüksek katlı binalarda bu durum eşyaların zarar görmesine sebep olur. Aynı zamanda eşyaların indirilmesi uzun zaman alır. Taşınılan evin durumu da taşınma işini etkiler. Tüm bu durumlar göz önüne alındığında ev taşıma konusunda bir uzman yardımının gerekliliği ortaya çıkar. Destan nakliyat bu konudaki ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet vermektedir. Taşınma işini kolaylaştıran ve yükü sizden alan firmamız yeni teknolojilerle bu işin süresini de kısaltır

Evden eve nakliyat firmamız çeşitli hizmetler vermektedir. Ofis taşıma ve eşya depolama bu hizmetlerdendir. Ayrıca özel eşyaların güvenli şekilde taşınması konusunda da sizlere destek veriyoruz. Tutacağınız depolarda eşyalarınızı uzun süre bekletebilirsiniz. Sonrasında yine bizden alacağınız hizmetle eşyalarınızı yeni yerine götürebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hizmetler web sitemizde de açıkça belirtilmiştir.

 Ankara Evden Eve Nakliyat Firması Nereden Bulunur?

Taşınma işlemi aynı şehir içinde başka bir semt ya da ilçeye olabilir. Buna şehir içi nakliyat denilmektedir. Ankara içinde gerçekleştireceğiniz tüm nakliyat işleri için firmamız hizmet vermektedir. İster ev ister işyeri olsun, kısa sürede taşıma ve nakliye işlemi gerçekleştirilmektedir.

Şehir içi taşımalarda aradaki mesafe dikkate alınır. Aynı şehirdeki nakliyatlar aynı günde tamamlanır. Ankara evden eve nakliyat yapan firmamıza internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Firmamızla ilgili tüm bilgiler web sitesinde mevcuttur. Burada hizmetin detayları yer alır. Nakliye kapsamında yaptığımız çalışmaları fotoğraflı olarak görebilirsiniz. Firmamızla iletişime geçmek için isterseniz e-mail yazabilirsiniz. Dilerseniz telefonla da bizden bilgi almanız mümkündür. Müşteri memnuniyetini ve daha önce hizmet alanların değerlendirmelerini de firmamızdan öğrenebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyatın Avantajları Nelerdir?

 Evden eve nakliye hizmeti size birçok fayda sağlar. Bunlardan en önemlisi hızdır. Eviniz aynı gün içinde taşınarak yerleştirilebilir. Bu işlemin hızlı olması ise taşıma tekniğinden kaynaklanır. Asansörlü taşıma hizmeti veren firmamız az kişi ile çok iş yapabilir. Asansör sayesinde büyük eşyalar yüksek katlardan kolayca indirilir. Direkt olarak taşıma aracına yüklenen eşyalar zarar görmez.

Küçük eşyalar ise kolilenerek asansöre yüklenir. Asansör hem aşağı hem yukarı yönlü hareket eder. Dolayısı ile yerleşeceğiniz eve de aynı şekilde eşyalar koyulabilir. Ağır eşyaların taşınması için asansör kesinlikle gereklidir. Evden eve taşıma işlemine dilerseniz başka hizmetleri de dahil edebilirsiniz.

Evinizdeki eşyaların toplanması ve kolilenmesi işleri de firmamız tarafından yapılmaktadır. Bunun için taşınmadan önce bir ekip evinize gönderilir. Eşyalar özenle paketlenir ve bulunduğu yere göre sınıflandırılır. Yeni geçilecek evde ise aynı düzende açılır ve yerleştirilir. Böylelikle sizin üzerinizdeki tüm yükü devralmış oluruz. Bunun için bizimle ön görüşme yapmanız yeterlidir.

Eşyalarınızı ve evinizi görüp planlama yaparız, sonrasında da size bir tarih vererek taşınma işlemini gerçekleştiririz. Bu esnada sizin sadece özel eşyalarınızı yanınıza almanız yeterlidir. Kalan tüm ev eşyaları için ekip arkadaşlarımız paketleme işlemini yapmaktadır. Eşya miktarınıza göre uygun büyüklükte araç seçilmektedir. Taşınma işlemi mesafeye de bağlı olarak birkaç saatte tamamlanır.

Ankara Evden Eve Nakliye Hizmetinin Ücreti Nedir?

Evden eve nakliyat hizmetinin ücreti bazı parametrelere göre değişir. Bunların en önemlisi mesafedir. Ankara içinde yapılacak nakliyatlarda kilometre olarak mesafeye bakılır. Bunun yanı sıra evin bulunduğu kat ve taşınılacak kat önemlidir. Diğer parametre ise taşınacak eşyanın miktarıdır. Firmamızla yapacağınız ön görüşmede bu konuları konuşabilirsiniz.

Yapılan değerlendirmeye göre hizmetinizin ücreti belirlenecektir. Ücretler evi taşıyacak personel sayısı ve kullanılacak araca göre de değişir. Net bir fiyat almak için firmamızın evi ve eşyaları görmesi gerekir. Dilerseniz konu hakkında telefonda görüşüp yaklaşık fiyat bilgisi alabilirsiniz.