Hizmetlerimiz

Çayyolu Evden Eve Nakliyat

Taşınma işlemi herkesin yaşamında en az bir kere yaşadığı zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte alanında deneyimli, planlı ve uzman kadrolardan oluşan bir nakliye firması ile çalışmak gerekir. Çayyolu evden eve nakliyat yılların deneyimi ve uzman kadrosu ile müşterilerine taşınma esnasında oluşabilecek sorunları en alt seviyeye indirerek hizmet verir. Destan Nakliyat, kamu kuruluşu, ofis veya ev fark etmeksizin sorunsuz bir taşınma deneyimi yaşaması için hizmet verir.

Çayyolu Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Destan Nakliyat, çeşitli bina türleri ve her ölçekte nakliye ihtiyaçları için gerekli alt yapı ve donanıma sahiptir. Yılların deneyimi, alanında profesyonel kadrosu ve son teknoloji araç filosuyla Ankara evden eve nakliyat hizmetinin öncüsüdür. Her biri ayrı bir değer taşıyan eşyaları bir emanet olarak kabul eder. Çayyolu evden eve nakliyat eşyaları hasarsız ve güvenli bir şekilde belirlenen adrese teslim etmek için hizmet etmektedir. Evden eve nakliyat hizmeti sunan Destan Nakliyat, hizmet kalitesinde titiz, müşteri isteklerine ve memnuniyetine önem veren bir anlayışla çalışmalarını sürdürür.

Destan Nakliyat, Çayyolu evden eve nakliyat hizmeti ile sorunsuz bir ev taşıma hizmeti sunar. İster şehir içi ister şehir dışı evden eve nakliyat işlemlerini gerçekleştirir. Sadece ev taşımacılığı değil ofis ve kurumsal firma taşımacılığı hizmeti de verir. Taşınma işleminden en az iki hafta önce Destan Nakliyat ile iletişime geçilmesi önerilir. Evden eve nakliyat eksperleri eve veya ofise gelerek incelemelerini yapar. Raporlama tekniğinden yararlanarak uygun bir taşınma planı oluşturarak müşteriye sunar. Ardından belirlenen tarihte yeni adrese taşınma işlemi gerçekleştirilir.

Çayyolu Evden Eve Nakliyat

Çayyolu Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Profesyonel kadrosu ve yılların deneyimi ile hizmet veren Çayyolu evden eve nakliyat her biri ayrı bir değer taşıyan eşyalarınızı güvence altına alarak hizmet eder. Destan Nakliyat, çalıştığı taşımacılık sigorta şirketleri ile eşyalarınızı prosedürlere uygun bir şekilde sigortalar. Bu sayede taşımacılık anında meydana gelebilecek herhangi bir olumsuzluk durumunda eşyalarınız garanti altına alınmış olur. Evinizdeki veya ofisinizdeki tüm eşyalar taşınma süreci öncesinde sigortalanır. Taşıma işlemi de nakliyat sözleşmesi ile güvence altına alınarak müşteri memnuniyeti esas alınır.

Çayyolu Ofis Taşıma

Destan Nakliyat, yılların tecrübesi, profesyonel kadrosu ve zengin araç filosu ile Çayyolu evden eve nakliyat alanında hizmet verir. Taşımacılık hizmeti yalnızca evden eve nakliyat olarak değil de Çayyolu ofis taşıma şeklinde de verilir. Ofis taşımacılığı yaparken Destan Nakliyat ilk önce iş planlaması yapar. Müşteri taleplerini dinleyerek ihtiyaçlarını analiz eder. Müşteri ihtiyaçları analiz edilirken taşınacak eşyalar, yeni adres vb. esaslara dikkat edilir. Taşımanın zengin araç filosundan hangi araçlarla yapılacağı, montajlama işlemi için herhangi bir ustaya gerek olup olmadığı, kaç kişilik ekibe ihtiyaç duyulduğu vb. soruların cevabı tespit edilir.

İhtiyaçların belirlenmesi aşamasından sonra eşyalar belirlenir ve listeleme işlemi yapılmaya başlanır. Çayyolu ofis taşıma hizmeti verirken taşınan firmaya ait belgelerin zarar görmemesi oldukça önemlidir. Taşınan firmaya ait belgelerin zarar görmemesi için kutulama ve tasnif işlemleri yapılır. Eşyalar bir listeye göre kutulanır. Kutulanan eşyaların yeni adreste yerleştirmeleri de bu listeye göre yapılır. Ofis nakliyat işlemi yapılırken iş kaybına uğramaması için iyi bir zamanlama planı yapılır. Belgelerden sonra hızlı ve hassas bir şekilde paketlenen demirbaşlar hassas bir şekilde yerlerine yerleştirilerek kurulur. Çayyolu sigortalı nakliyat hizmeti ile eşyalar güvence altına alınmış olur.

Çayyolu Asansörlü Nakliyat

Çayyolu evden eve nakliyat hizmetlerinden en çok tercih edilen hizmet Çayyolu asansörlü nakliyat olarak belirtilmesi gerekir. Bu hizmet eşyaların daha hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Hem iş gücünden hem de zamandan tasarruf elde edilmesini sağlayan bir hizmettir. Daha çok yüksek ve dar binalarda asansörlü taşımacılık tercih edilir. Yüksek katlara gerçekleştirilen Çayyolu evden eve nakliyat hizmeti eşyaların merdivenden insan gücü ile çıkarıldığı için oldukça zor ve risklidir. Zamandan yana dezavantaj sağlayan bu yöntem dar ve yüksek apartmanlarda çarpma, düşme, sürtünme gibi olumsuz durumların oluşmasını da sağlar. Belirtilen olumsuz durumların önüne geçebilmek için Çayyolu asansörlü nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Çayyolu evden eve nakliyat hizmetlerinde kaliteden asla ödün vermeyen Destan Nakliyat, uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübesi sayesinde % 100 müşteri memnuniyet odaklı çalışmalar sürdürür.