Hizmetlerimiz

Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat

Ev taşımanın zorluğunu bilen ve adımlarını buna göre atan firmamız sayesinde artık güvenli, hızlı ve uygun fiyatlı Kızılcahamam evden eve nakliyat hizmetimizden faydalanabileceksiniz. %100 müşteri memnuniyeti prensibiyle yola çıkan nakliye ekiplerimiz sayesinde Ankara’nın en güvenilir nakliye firmasıyla karşı karşıyasınız. Yılların verdiği tecrübeyi bu kadar zorlu bir faaliyet alanıyla birleştiren ve işini profesyonel ekiplere emanet eden Destan Nakliyat sayesinde sizde sorunsuz ev taşımanın keyfini sürenlerden olabilirsiniz.

Planlanmış, geniş kapsamlı bir organizasyon ile sürdürülen Kızılcahamam evden eve nakliyat için bizlere 7/24 internet üzerinden ya da iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Paketleme, taşıma, depolama ve daha pek çok detayı kapsayan evden eve nakliyat hizmetimizde sigortalı ev nakliyesini tek bir telefon aracılığıyla alabiliyorsunuz.

 

Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Günümüz koşullarında en doğru nakliye firmasını seçmek maalesef çok da kolay bir işlem değil. Özellikle de eşyalarınıza gelebilecek maddi ve manevi zararlar düşünülecek olursa alanının en iyi firmasını bulmak maalesef size düşüyor. Eşyalarınıza en az sizin kadar değer verecek ve nakliye sürecinin başından sonuna kadar her olası durumda yanınızda olacak Kızılcahamam evden eve taşımacılık firmamız ilk olarak sizden şu sorulara yanıt beklemektedir:

Taşınmasını talep ettiğiniz eşyaların miktarı ve cinsi,

Eşyaların alınıp teslim edileceği binaların kat durumu, 

Binanın asansörlü taşımacılık için uygunluğunun sorgulanması,

Bahsi geçen her iki binanın da asansörlü taşımacılık için izninin bulunup bulunmadığı,

Eşyalar için alınacak ambalajlama hizmetinin detayları.

 

Kızılcahamam Asansörlü Taşımacılık

Ankara’nın en güvenilir nakliye hizmetlerini sunan Destan Nakliyat hizmet yelpazesinde hem kurumsal hem de bireysel nakliye faaliyetlerini barındırır. İster şehir içi ister şehirler arası isterseniz de ulusal olarak yürütülen bu faaliyetlerin hepsinde gözetilen tek politika, adresinizden alınan eşyanın yeni adresinize aynı şekilde teslim edilmesi üzerine kuruludur. Ankara’nın bütün semtlerinde olduğu gibi Kızılcahamam asansörlü evden eve taşımacılık hizmetinde de bu yöntemin kullanılmasının temel sebepleri şunlardır:

Eşyaların sıfır hasar ile adresten alınıp yeni adrese teslim edilebilmesi,

Mal güvenliğinin yanında can güvenliğinin de ön planda tutulması,

Daha hızlı ve daha kolay bir taşımacılık sistemi sunması,

Konum olarak çok yüksek binalara sadece bu yöntem ile eşya giriş ve çıkışlarının bulunması,

Montaj ve kurulum gibi aşamalara daha hızlı geçilebilmesi.

Her ne kadar çok pahalı olduğu yönünde yanlış algılar bulunsa da Kızılcahamam asansörlü evden eve nakliyat sayesinde beklenilenin çok üzerinde yüksek bir performans alabilirsiniz.

 

Nakliye Sigortası 

İşini profesyonellikle yürüten Destan Nakliyat firmamız taşınması talep edilen her türlü eşya için anında sigortalama işlemi başlatmaktadır. Eşyalarınızın değerine dikkat edilmeksizin büyük veya küçük olması düşünülmeden yürütülen nakliye sigortası için ilk amaç olası kötü durumlarda mağdur edilmenizi önlemek içindir. Böylelikle eşyalarda meydana gelebilecek kırık, çizik, ezilme vb. gibi can sıkıcı durumların önüne geçilir. Karşılıklı olarak imzalanan nakliye sigortası sonrasında taşınma işlemleri başlatılır.

 

Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kızılcahamam evden eve taşımacılık fiyatları işinin ehli olan, profesyonel bir ekspertiz incelemesinden sonra belirlenir. Size sunulan nakliye bedelini belirleyen ana unsurlar ise şunlardır:

Nakliye işlemi yapılacak adreslerin birbirine olan konumu,

Hangi nakliye türünün kullanımına uygun olduğu,

Eşya miktar ve boyutları,

Paketleme de-montaj ya da montaj işlemlerinin talep edilip edilmemesi,

Nakliye işlemi için ekiplerden talep edilen ekstra hizmetler.

Yapılan inceleme sonrasında ortaya çıkarılan evden eve nakliyat fiyatları karşılıklı olarak karar kılınmasıyla geçerli olan ücretlerdir. Daha detaylı bilgi almak isterseniz Ankara’nın hemen hemen her bölgesinde hizmet veren ofislerimizi ziyaret edebilir ya da iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Elmadağ Tam Donanımlı Ekipmanlarımız ile Hizmetinizdeyiz

Yılın her dönemi faaliyetlerine devam eden Destan Nakliyat firmamız yürüttüğü tüm nakliye ve depolama hizmetlerinde kaliteli, sorunsuz, hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı hizmet sunmayı amaçlar. Bunun için günün 24 saati ulaşabildiğiniz Elmadağ tam donanımlı ekiplerimiz talep edilen her türlü taşımacılığı gerçekleştirebilir. 25 katlı binalara dahi sorunsuz hizmet sunabilen ekiplerimizden destek almak ister ya da Kızılcahamam evden eve nakliyat fiyatları hakkında görüşmek isterseniz dilediğiniz anda nakliye talep formumuzu doldurabilirsiniz. Müşteri destek ekiplerimizin size yapacağı dönüşler sonrasında tüm nakliye aşamalarını planlayabilir, sorunsuz geçen nakliye deneyimine ortak olabilirsiniz.