Hizmetlerimiz

Ankara İstanbul Parça Eşya Taşıma

Şehirler arası parça eşya taşıma işinden uzman firma 

Destan Nakliye olarak 2000 senesinde Ankara’da hizmet vermeye başladık ; ancak geçen yıllarda vizyonumuzu ciddi düzeyde genişlettik. Bu bağlamda yüzümüzü Türkiye’nin hemen hemen tamamına çevirdik diyebiliriz. Evden eve basit düzeyde taşımacılık yaparak başladığımız sektörün bugün en referanslı firmalarından bir tanesiyiz. İstanbul’dan, İzmir’den bile bizi tercih eden müşterilerimizin olması bizler için büyük gurur kaynağıdır. Destan Nakliyat bugün şehirler arası eşya taşımacılığı denildiği zaman akla gelen ilk firmalardan bir tanesidir.

Ev taşıma kavramı genelde evin tamamının taşınması gibi algılanmaktadır. Oysa sadece tek bir eşyanın bile kilometre uzağa transfer edilmesi söz konusu olabiliyor. Firmamız sizin için ayrıcalıklı olan mikro düzeydeki eşyalarınızı bir şehirden alıp bir başka şehre güvenle teslim edebilir. Sigorta güvencesiyle çalışan Destan Nakliyat, bakımları düzenli olarak yapılan araçlarla ve modern tekniklere sahip ekipmanlarla çalışmaktadır. Bir koli, bir oda dolusu eşya ya da tek bir piyano mikro taşınmalara örnek teşkil edebilir. Ofislerde, çeşitli kurumlarda da parça eşya taşımak rutin bir durumdur. Teknolojinin gelişmesiyle beraber artık nakliyat süreçleri çile olmaktan çıkmıştır. Bu teknolojiyi takip eden firmalarla çalışmak büyük bir avantaj sağlamaktadır. Destan Nakliyat ile Ankara İzmir arası parça eşya taşınma süreçlerinde her daim yanınızdayız. Geçmiş dönemlerde bazı nakliye firmaları taşınacak eşyaların niceliği ne düzeyde olursa olsun aynı parayı talep ederdi. Bu da birkaç parça eşya transfer etmek isteyen insanları çok zor durumda bırakmaktaydı. Destan Nakliyat olarak bu konuda insanları rahatlatacak ekonomik çözümler sunmaya devam ediyoruz. Üstelik eşyanın küçüklüğüne ya da azlığına takılmadan Ankara’dan İzmir’e kadar nakliye desteği verebiliyoruz.

Başka şehre gelin olarak gidecek genç kızlarımız, genelde çeyizleri için bu tip taleplerde bulunabiliyor. Bunun haricinde geçici görevle o şehirde kısa süre bulunmuş, eşyası az olan kamu çalışanları bu hizmetten faydalanmak istiyor. Nakliye firmaları dışında birkaç parça eşya için kargo firmalarından da destek almak mümkün; ancak fiyatlar gerçek anlamda dudak uçuklatan cinsten olduğu için Destan Nakliyat gibi güvenilir ve ekonomik firmalara başvurmak en akıllıca çözümdür.  Firmamız %100 memnuniyet garantisi vererek parça eşyalarınızı Ankara’dan İzmir’e taşımaktadır. Yeni şehrinizde yeni yaşamınıza dair attığınız ilk adımda, bizler güler yüzlü ekibimizle yanınızdayız Ankara istanbul .Parça eşya transferleri yapılmadan önce ekibimiz evinize gelip eşyalarınızın analizini yapıyor ve buna göre uygun ekipmanları ve personel sayısını belirliyor. Parça eşyalar için genelde daha az personel çalışmaktadır. Burada temel amacımız parça eşyaları olabilecek en hızlı ve güvenli şekilde, adreslerine teslim etmektir.