Hizmetlerimiz

Uluslararası Nakliyat

Uluslararası Nakliyat

Uluslararası Taşımacılık Hizmetleri

Türkiye’den diğer tüm ülkelere evden eve nakliyat hizmeti veren Destan Nakliyat, 17 yıllık tecrübesiyle müşterilerini memnun etmektedir. Tüm taleplere ve problemlere anında çözüm önerisi sunan firma, uygun fiyatlarıyla da adından sıklıkla söz ettirmektedir.

Dünyanın birçok ülkesinde anlaşmalı olduğu acenteler aracılığı ile müşterilerine nakliyat desteği sunan Destan Nakliyat hem evden eve nakliyat hem de parsiyel nakliyat anlamında başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Yurt içi, yurt dışı demeden 7 gün 24 saat müşterilerine nakliyat hizmeti sunan firma, kullandığı geniş araç filosu ile de güven toplamaktadır.

Hangi Ülkelere Nakliyat Hizmeti Verilmektedir?

Destan Nakliyat; İngiltere, Almanya, Azerbaycan, Dubai, Suriye, Hollanda, Yunanistan, Belçika, İsveç, Fransa, Rusya, Ukrayna ve Polonya gibi birçok ülkeye hizmet sağlamaktadır. Günlük, haftalık ve aylık olarak hem evden eve nakliyat hem de parça eşya taşımacılığı anlamında çalışmalar yürüten firma, eğitimli kadrosu ile de göz doldurmaktadır.

Güvenilirlik, müşteri memnuniyeti ve sektörde liderlik amaçlarından uzaklaşmadan kaliteli hizmet vermeyi kendisine hedef edinen firma, uluslararası nakliyat anlamında oldukça başarılı işler sergilemektedir. Özellikle Avrupa’da güçlü bir partner ağı bulunan firma, bu acentelerin de desteğiyle işlerini hızlı bir şekilde yürütmekte, müşterisini de mağdur etmemektedir. Bu hizmetlerin yanı sıra Destan Nakliyat ayrıca sigortalı taşımacılık yaparak da güven kazanmaktadır.

Yurt Dışı Taşımacılık Hizmetinde Neden Destan Nakliyat?

Destan Nakliyat, uluslararası taşımacılığı üç şekilde gerçekleştirmektedir: Karayolu ile taşımacılık, deniz yolu ile taşımacılık ve hava yolu ile taşımacılık. Bu üç yöntemden en çok da maliyetinin düşük olması nedeniyle deniz yolu taşımacılığı seçilmektedir.

Havayolu taşımacılığı ise en hızlı ve en güvenilir yol olması nedeniyle daha pahalıdır fakat verilen hizmet kesinlikle bu ücrete değmektedir. Örneğin Destan Nakliyat’ın hava yolu taşımacılığı sayesinde teslim edilen tüm eşyalar; Amerika, Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, ve Güney Afrika ülkelerine en geç 2-3 iş günü içerisinde ulaştırılmaktadır.

Eğer sizler de son model çelik kasa araçlar, hızlı evden eve taşımacılık, 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz bir destek birimi, araç uydu takibi, yeterli donanım ve eğitimli kadroya sahip bir firma ile çalışmak istiyorsanız mutlaka Destan Nakliyat ile görüşmelisiniz.