Hizmetlerimiz

Para Kasası Taşıma

Para Kasası Taşıma

Para Kasası Taşımacılık Hizmeti

Taşımacılık sektörünün en önemli konularından birisi olan para kasası taşıma, büyük bir dikkat ve güven gerektiren hizmetlerdendir. Taşıma sırasında büyük bir hassasiyet gerektiren bu işlem Destan Nakliyattarafından başarı ile gerçekleştirilmektedir.

Para kasaları maddi açıdan oldukça değerli eşyalardır. Bu nedenle ağır kasalar için gerekli olan tüm ekipmanlar kullanılmakta, taşıma işlemleri sırasında da büyük bir titizlik gösterilmektedir. Para kasası taşımasırasında gerekli özen gösterilmediği takdirde iş yaralanmalara kadar varacak olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir.

Şirketler için oldukça değerli olan para kasaları, Destan Nakliyat’ın planlı ve programlı çalışması sayesinde kusursuz bir biçimde istenilen konuma ulaştırılmaktadır. Taşımacılığı sıfır hata ile gerçekleştirme amacında olan firma, özel tekerlekli merdivenlerden çıkan araçlar ile para kasalarını taşımaktadır. Taşıma öncesinde tüm para kasalarına boyut ve türüne göre ambalajlama işlemi de yapılmaktadır. Bu sayede herhangi olumsuz bir durumda kasanın zarar görmesine engel olunur.

Kaliteli Kadrosu ile  Hizmetinizde

Destan Nakliyat 17 yıllık deneyim ve tecrübesi sayesinde, para kasası taşımacılığında da adını duyurmuştur. Evden Eve Nakliyat sektöründe önemli bir konumda bulunan firma, deneyimli personel kadrosu, son teknoloji ekipmanı ve geniş araç filosu ile müşterisine profesyonel bir hizmet sağlamaktadır.

Bazı durumlarda askı, kızak, vinç ve palet gibi araçların kullanılması gereken para kasası taşımacılığında bu alanda eğitimli çalışanlar kullanılmaktadır. Bu şekilde tüm işlemler sorunsuz ve hızlı bir şekilde başarıyla sonuçlandırılmaktadır.

Para Kasası Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Para kasası taşımacılığı büyük bir hassasiyet gerektirmektedir. Oldukça ağır ve değerli olan bu eşyaları taşırken doğru teknik kullanılmazsa can kayıpları bile yaşanabilmektedir. Bu nedenle eğer para kasası için nakliyathizmetinden yararlanmayı düşünüyorsanız, Destan Nakliyat gibi profesyonel bir firma ile çalışmanızı önermekteyiz.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı kalarak güvenilir ve profesyonel bir hizmet sağlayan firma; kalitesiyle adından sık sık söz ettirmektedir.