Hizmetlerimiz

Türkiye Belçika Evden Eve Nakliyat

Her geçen gün farklılaşan koşullar ve hayat şartları nakliye sektörünü de etkileyerek yeni ihtiyaçları ortaya çıkarmıştır. Bu ihtiyaçlardan birisi de uluslararası eşya taşımacılığı olarak söylenebilir. Kişilerin bir ülkeden başka bir ülkeye göç etmesi, giderken yanlarına değer yükledikleri eşyaları almak istemeleri yurt dışı eşya taşımacılığı alanında hizmet vermeyi doğurmuştur. Belçika başta olmak üzere ülkemizden Avrupa ülkelerine eşya taşımacılığı hizmeti verilir. Uluslararası eşya taşıma dışardan bakıldığında zorlu bir süreç olarak görülse de Destan Nakliyat profesyonel çözüm ortağınız olarak sorunsuz taşınma deneyimi yaşamınızı sağlar. Türkiye Belçika evden eve nakliyat hizmetiyleDestan Nakliyat iki ülke arasında taşımacılık hizmetini kaliteli bir şekilde gerçekleştirir.

Türkiye Belçika Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ülkemizden yurt dışına son yıllarda eşya gönderme konusunda çözüm önerileri talebi doğmaktadır. Özellikle ülkemizden Belçika evden eve nakliyat hizmetini almak isteyenlerin sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Destan Nakliyat müşterilerin çözüm önerisi talebini dikkate alarak Türkiye Belçika evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Resmi adıyla Belçika Krallığı veya Belçika, Batı Avrupa’da yer alan ve Avrupa Birliğine üye olan bir devlettir. Önemli uluslararası organizasyonların merkezlerini sınırları içerisinde barındırır. Yaklaşık 200.000 Türk vatandaşı Belçika’da yaşamaktadır. Bu yüzden son yıllarda Türkiye Belçika evden eve nakliyat hizmeti almak isteyenlere çözüm önerisi olarak profesyonel bir hizmet verilmektedir.

Belçika eşya taşıma sürecinde ilk önce müşterinin hangi eşyalarını göndereceğini iyi bir şekilde planlaması gerekir. Bu planlamanın iyi bir şekilde yapılması taşınma sürecinin diğer adımlarını da kolaylaştırır. Gerekli evrak ve gümrükleme işlemleri, iletişim ve koordinasyon süreçlerinde Destan Nakliyat yardımcı olmaktadır. Tüm süreci aşama aşama yakından takip eden nakliye firması teslimat süresini en kısa süreye indirmek için çalışır. Eşyalarınızı teslimat süresine kadar güvence altına alarak sigortalı taşıma hizmeti verir. Gümrükte taşınma esansında herhangi bir sorun teşkil edecek etkenleri ortadan kaldırarak müşterilerine gerekli bilgiyi verir.

Eşyaların belirtilen adresten alınarak ambalajlanması, montaj ve de montaj hizmetinin verilmesi, araca büyük bir titizlikle yüklenmesi ve Belçika’da belirtilen adrese teslim edilmesi için hizmet verir. Türkiye Belçika evden eve nakliyat hizmeti alan müşteriler büyük bir konfordan yararlanarak işlemlerinin kısa ve kolay bir şekilde halledilmesinden büyük memnuniyet yaşarlar. Taşınmak istenen ürünlerin yapısı büyük önem taşımaz. Oturma gruplarından beyaz eşyaya, mutfak ürünlerinden yatak odalarına farklı eşya grupları taşınabilir. Destan Nakliyat için önemli olan verdiği hizmet doğrultusunda hiçbir ürünün kırılmadan belirtilen adrese teslim edilmesidir. Uluslararası nakliyat sözleşmelerine bağlı kalarak Türkiye Belçika evden eve nakliyat hizmetini verir.

Uluslararası Nakliyat Sözleşmesi İçeriğinde Hangi Maddeler Yer Alır?Taşınacak eşyaların net sayısı ve içeriği,

Taşınacak eşyaların zarar görmeyeceğine dair sigorta anlaşması,
Eşyaların taşınacağı ülkedeki adres bilgileri,
Eşyaların net teslim tarihi,
Taşıma fiyatına dair alınmış karar,
Taşımacılık şirketinin gümrük geçiş şartları yer alır.

Belirtilen maddelere göre oluşturulmuş sözleşmeler sayesinde evinizdeki eşyaları taşınmak istediğiniz ülkeye götürebilirsiniz.

Türkiye’den Belçika’ya Taşınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Belçika’ya taşınmadan önce Belçika hakkında yeterli araştırma yapın.
  • Eşyalarınızı taşıyacak olan nakliye firması hakkında yeterli bilgiye sahip olduğunuzdan emin olun.
  • Sigortalı taşıma hizmeti veren firmaları tercih edin.
  • Nakliye firmasının gümrük ihlalleri hakkında sizi detaylı bilgilendirmesini isteyin.
  • Evrak işlemlerinin doğru bir şekilde halledildiğinden emin olun.
  • Ekspertiz ve danışmanlık hizmeti veren firmalar ile çalışmayı tercih edin.
  • Tüm işlemlerin halledildiğinden emin olduktan sonra Belçika biletinizi alın.

Türkiye Belçika Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Türkiye Belçika evden eve nakliyat fiyatları iki ölçüte göre belirlenmektedir. Birincisi taşınacak olan eşyaların metreküp cinsinden miktarıdır. Diğeri ise taşıma yapılacak olan toplam mesafedir. İki konum Türkiye ve Belçika arasındaki mesafe olarak gözükse de hangi şehirlerden evden eve nakliyat yapıldığı önemlidir. Örnek vermek gerekirse İstanbul-Brüksel ile Ankara-Brugge arasındaki mesafe aynı değildir. Türkiye’den Belçika’nın hangi şehrine evden eve nakliye hizmeti verileceğine göre fiyat değişiklik gösterir. Ortalama bazda fiyatların olmasına rağmen müşterinin almış olduğu taşımacılık hizmetine göre fiyat değişkenlik gösterir. Türkiye Belçika evden eve nakliye fiyatları için Destan Nakliyat ekspertizleri ile görüşerek fiyat teklifi almayı unutmayın.

Türkiye Belçika evden eve nakliyathizmetinde kaliteden asla ödün vermeyen Destan Nakliyat uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübesi sayesinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sürdürür. Tüm taşımacılık ihtiyaçlarınız ve aklınıza takılan sorular için Destan Nakliyat ile hemen iletişime geçebilirsiniz.