Hizmetlerimiz

Kurumsal Ofis Taşımacılığı

Kamu ve özel ofis taşımacılığı profesyonel bir nakliye hizmeti ile mümkündür. 2000 yılından bu yana kurumsal ofis taşımacılığı yapan firmamız, başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye'de kurumsal ofis taşımacılığı hizmeti sunan sektörün lider firmasıdır.

Ofis Taşıma Hizmeti

Hızlı ve güvenilir bir kurumsal ofis taşımacılığı hizmeti sunuyor, daima 0 müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet kalitesinden ödün vermiyoruz. Alanında uzman kadromuz, son model ve her zaman hizmete hazır nakliye araçlarımız, ücretsiz ekspertiz ve sigortalı nakliye hizmetlerimizle profesyonel bir nakliye hizmeti sunuyoruz.

Uzun yıllar kurumsal ofis taşımacılığı yapan bir firma olarak güvenilirlik ve profesyonellikte her zaman ilk tercihler arasında yer alıyoruz. Yeni adresinize ofis eşya, araç ve gereçlerinizin hasarsız bir şekilde taşınmasını istiyorsanız bizimle irtibata geçin.

 Ofis Taşımacılığına Pratik ve Ekonomik Çözümler

 Nakliye hizmetleri arasında ofis taşımacılığı ayrı bir yere sahiptir. Yeni adrese taşınacak eşyaların tespitinden doğru aracın teminine, taşıma planından uygulama ve nakliyeye kadar itina ister. Şehir içi ve şehirler arası kurumsal nakliye hizmetleri ile firmamız daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan tecrübeli bir nakliye firmasıdır.

Sorunsuz bir ofis taşımacılığı için ambalajlamadan taşımaya, demonte monteden nakliye ve yeni adreste yerleştirmeye kadar her aşamada işinin ehli bir ekip gerekir. Ambalaj malzemeleri ve ambalaj ofis eşyalarının hasara uğramaması için önemlidir. Eşyaların hasar görmemesi için gerekli tüm tedbirleri alan ve sorunsuz bir nakliye hizmeti sunan firmamız, kurumsal ofis nakliye şirketleri arasında daima ilk tercih edilen firmadır. Hem hesaplı hem de kaliteli ve güvenilir bir ofis taşımacılığı hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Neden Destan Nakliyat?

 * Önde gelen kurum binalarını taşıyan firmamız, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile adından söz ettiren bir firmadır.

 * Ofis ve büro taşımacılığında sorunsuz ve hızlı bir nakliye hizmeti sunuyoruz

 * Alanında tecrübeli ekibimizle en hassas ve en titiz çalışmayı yapıyoruz

 * Her zaman hizmete hazır olan araçlarımız son model ve her ihtiyaca uygundur

 * En hesaplı fiyatlarla en hızlı ve en güvenilir ofis taşımacılık hizmeti sunuyoruz

 * Ücretsiz ekspertiz hizmetlerimizle en doğru tespitleri yaparak gereksiz masraftan müşterilerimizi koruyoruz.

 * Taşınacak eşyaları kaliteli ambalaj malzemeleri ile koruma altına alarak hasarsız bir taşıma hizmeti sunuyoruz.

 * Eşya ve mobilyaları zarar görmeden yeni adrese taşıyarak müşteri talepleri doğrultusunda yerleştiriyoruz.

 * Çok atlı binalar için asansörlü nakliye hizmetimizle hem hızlı hem de güvenilir bir ofis taşımacılığı hizmeti sunuyoruz.

 * Her çeşit ofis taşımacılığı için bizimle irtibata geçebilir, en ekonomik fiyatlarla profesyonel bir kurumsal ofis taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz.