Hizmetlerimiz

Polatlı Evden Eve Nakliyat

Destan Nakliyat olarak Polatlı Şubesi Açıldı Özellikle Son zamanlarda Ankara ilimizin güzlüde ilçesi olan Polatlı taşıma ve kentsel dönüşüm oldukça artmış durumda problemi olanların ve çalışan ailelerin, kısa sürede taşınarak yeni evlerine de kısa sürede yerleşmek istemelerinden dolayı evden eve taşımacılık ülkemizde de yaygınlaşmış durumdadır. Firma, Polatlı evden eve nakliyat sektöründe, yılların tecrübesi ve bu konuda oldukça deneyimli personel kadrosu ile verdiği kaliteli ve titiz hizmetleri ile, müşteri sayısı ve memnuniyeti açısından üst sıralarda yer alıyor.

Evden eve nakliyatın amacı ise; ev, Polatlı ev ofis ve şirket gibi mekanlardaki eşyaların, müşterilerin verdiği yeni adreslere zamanında ve hasarsız olarak, müşterilerin eşyaların toplanması ve yerleştirilmesi ile uğraştırmadan taşınmasıdır

Firmamamızın Evden Eve Nakliyat Öncesi Yaptığı İşlemler

Firma, şehir içi evden eve nakliyat  polatlı şehirler arası nakliyat  işlemini yapmadan önce, müşteriden randevu alarak, ekspertiz gönderiyor ve taşınacak eşya, evlerin bulunduğu semtlerin mesafesi ve bulunduğu katlarla orantılı olarak fiyat belirlemesi yapılıyor. Fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra, tutanak imzalanıyor ve eşyanın taşıma esnasında göreceği hasarın karşılanması için sigortalama işlemi yapılıyor. Sigorta işlemi yapılırken ise eşyanın gerçek değeri üzerinde yapılarak, müşterinin hak kaybının olması engelleniyor.

Firmanın Nakliyat İçin Kullandığı Araçlar

Firmanın nakliyat esnasında kullandığı araçlar, genç yaşta, taşınacak eşyalara uygun tonaj ile ebatta ve tamamen kapalı kasadır. Şoförler deneyimli ve araçlar bakımlıdır. Eşyalar hiç bir zarar görmeden taşınmaktadır. Ayrıca araçların tüm evrakları tam ve sigortalıdır. Bu eşyaların model ve özellikleri, firmanın site ana sayfasında görsel olarak bulunuyor.

Firmanın Evden Eve Nakliyat Süreci Nasıl İşliyor

Firma, öncelikle ev eşyalarını görerek bir planlama yapıyor ve bu planlamada; sökülecek mobilyalar, çizilmeden taşıma için gerekli ambalaj malzemesi miktarı ve ihtiyaç duyulacak koli ve özel muhafaza dolapları bulunuyor. Firma, daha sonra evdeki eşyaların yerleşimini ve durumunu tespit etmek için fotoğraf çekimi yapıyor. İkinci safha ise eşyaların taşınmaya hazır hale getirilmesi, paketlenmesi ve nakil aracına taşınması oluyor, bu safhada evin durumuna göre asansör de kullanılabiliyor. Daha sonra eşyalar taşınıyor, yeni mekana indiriliyor, sökülen eşyaların montajı, kaplanan eşyaların ise açılması gerçekleşiyor. En son olarak da eşyaların müşteri ile koordine edilerek yeni yerlerine yerleştirme işlemi yapılıyor. Eğer müşteri tarafından eşyanın hemen yeni mekana yerleştirilmesi istenmiyorsa, müşterinin taşınması istenen zaman ve saate kadar eşyalar,

Polatlı Evden Eve Nakliyat Adresimiz :

Yeni Mahallesi, Yavuz Selim Cd., 06900 Polatlı/Ankara

0312 332 16 96  0506 700 39 28