Hizmetlerimiz

Ankara İzmir Arası Nakliyat

Günlük Olarak Ankara izmir arası ve izmir ankara arası evden eve nakliyat parça eşya taşımacılığı hizmetlerimiz mevcut 

Yahya TEKE tarafından kurulan Destan nakliyat 2000 yılından bu yana, 15 yıldır bütün nakliye işlemlerinizde size profesyonel olarak hizmet veriyor.

İşyeri, ofis, ev, arşiv, konsolosluk, villa, otel,  sanat eseri, değerli evraklar, laboratuvar malzemeleri vb. gibi özel eşyalarınızın pırıl pırıl, hiçbir hasara uğramadan tertemiz tıpkı adımız gibi destansı bir şekilde taşıyacağımız konusunda daima iddialı olduk. Sektörde nakliye alanında amatör heyecanımızı yitirmeden, profesyonel titizlikte çalışıyoruz. 

Şehirlerarası taşınmanın hiç kimse için kolay olmadığının bu konunun başlı başına bir stres olduğunun gayet iyi bilincindeyiz. Bütün amacımız bu stresli dönemde sizin yanınızda olarak, taşınma problemlerinizi ortadan kaldırmak böylece yeni taşındığınız şehrin güzellikleri ile meşgul olmanıza imkan sağlamaktır. Ankara İzmir şehirlerarası nakliyat sizin için bir kabus değil, yeni bir yaşam açılan eğlenceli bir macera başlangıcı olmalıdır.

Bu alanda kesinlikle yeterliliğimiz kanıtlamıştır. Nakliye konusuna verdiğimiz önem ve ciddiyeti ulaştırma bakanlığından edinmiş olduğumuz yetki belgeleri inceleyerek de anlayabilirsiniz. Bu belgeler firma tarafından gerekli koşullar sağlanmadığı sürece kesinlikle resmi kurum onayından geçemez. Taşınmak için eşyalarınızı emanet edeceğiniz firmaya güvenliğiniz gereği, bu belgelerin var olup olmadığını sormanızı ve belgeleri görmenizi tavsiye ederiz. Bu sizin müşteri hakkınızdır.

Taşınma İşlemleri Ve Verdiğimiz Hizmetler

Taşınma işlemlerinizde en az sizin kadar hassas olduğumuz için kesinlikle eşyalarınızı sigortalamanızı öneriyoruz. Size sigorta konusunda da hizmet sunuyor olmaktan gururluyuz.

 • Evde ön keşif yapılması ve danışmanlık hizmeti verilmesi,
 • Profesyonel paketleme işlemi,
 • Taşınmanın koordine edilmesi ve uygun planın yapılarak yürütülmesi,
 • Sigorta işlemlerinin yaptırılması, poliçe düzenlenmesi vs.
 • Dokümantasyon ve kontrol işlemlerinin yürütülmesi,
 • Eşyalara ve taşınılacak mekana göre kullanılacak küçük ya da büyük araçların organize edilmesi,
 • Kapıdan kapıya taşınma hedef ve rotasının belirlenmesi,
 • Ankara İzmir şehirlerarası nakliyat sırasında bize emanet ettiğiniz eşyalar eşlik edecek elemanların belirlemek
 • Taşınma ile ilgili bilgi izleme ve sağlama
 • Teslimat, ambalajların açılması, mobilyaların montajı vb.
 • Tamirci hizmetleri, marangozluk, elektrik işleri vb.
 • Taşınma öncesi isteğe bağlı, uygun geçici depolama hizmeti

Özenle eğittiğimiz, deneyimli ve kalifiye personelimiz şirketimiz politikası gereği bütün taşınma sürecinde yanınızda olarak, size hizmet verir. Böylece taşınmanızın başından sonuna kadar son derece tutarlı ve kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Her taşınma özel olduğu için ankara izmir arası nakliye fiyatları da, tıpkı şehir içi nakliyat gibi evinize yapacağımız keşif ziyaretinden sonra, eşyaların durumu, miktarı, ağırlığı, hassasiyeti, taşınılacak katın yüksekliği, bulunulan katın yüksekliği, asansör gerekip gerekmediği,  gidilecek yol mesafesi gibi kriterler göz önüne alınarak hesaplanır. Konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve kampanyalarımızdan faydalanmak için lütfen iletişim numaramızdan bize ulaşınız.