Hizmetlerimiz

Konsolosluk Taşıma

Konsolosluk Taşıma ve Nakliyat Hizmetleri

Dünya artık Global düzeyde epeyce yol almış durumda.  Dünya üzerindeki tüm ülkelerin varlığını modern bir biçimde devam ettirebilmesi onu diğer ülkelerle işbirliği içinde olmayı ve koordineli çalışmayı gerektiriyor. Konsoloslar ve konsolosluk binaları bu yüzden tüm dünyada olduğu gibi ülkemizdede çok önemli bir konumdadır. Dünaynın bu hızlı gelişimi ve ilerleyişi zaman zaman konsoloslukların da yeni adres ve binalara taşınbmasını gerektirmektedir. Her konsolosluk kendi bağımsız topraklarına sahiptir ve içerde bir çok önemli belge ve eşyayı barındırmaktatdır. Bu yüzden genel olarak dış dünyaya ve sıradan ziyaretlere kapalı mülklerdir. Bu kadar önem teşkil eden yerlerinde taşınması dolayısıyla her hangi bir taşıma şirketi vasıtasıyla olamaz ve bir takım yeterlilikler gerektirir. 

Destan Nakliyat Konsolosluk Taşıma konusunda bulunduğu konum itibariyle ülkenin en tecrübeli taşıma kurumlarının başında gelmektedir.

Destan Nakliyat olarak Güven Taşıyoruz

Konsolosluk taşımacılığı her şirketin yapabileceği bir şey değildir. Ciddi bir kurum olduğundan dolayı da konsolosluklar da güvenmedikleri farklı yapıda şirketler ile asla çalışmazlar. Yıllardır edindiğimiz tecrübe ile konsolosluk taşımacılığı hizmeti denildiğinde özen ile söz edilen bir nakliyat şirketi haline geldik. Bu durumda bizleri çoğu kurum tarafından tercih edilen bir nakliyat şirketi haline getirdi. Destan Nakliyat uzman kadrosu ile konsolosluk taşımacılığı hizmetinde geçmişten günümüze gelene kadar bir sürü iyi işe imza atmıştır. Konsolosluk taşımacılığı hizmetini verdiğimiz zaman uzman ekip olarak çalışanlarımız eşyaları paketleme ve düzenleme gibi birçok aşamayı üstlenmişlerdir. Eşyalarınızı çeşitlerine göre ayırıyor, ve hiçbir şekilde dosyalarınızın başına bir şeyin gelmesine asla müsaade etmiyoruz.

Konsolosluk Taşımacılığında Tecrübe

Destan Nakliyat olarak konsolosluk taşımacılığı hizmetini verirken tamamı ile güven esaslı çalışıyoruz. Evden eve nakliyat yapan bir şirketle konsolosluk taşımacılığı hizmeti almak için herhangi bir anlaşma yapamazsınız. Sadece evden eve nakliyat yapan bir nakliyat şirketi konsolosluk taşımacılığı hizmeti verebileceğini söylüyorsa, söylenenlere asla güvenmeyin. Konsolosluk taşımacılığı hizmeti tecrübe gerektiren bir hizmettir. Profesyonellik gerektirir. Her nakliyat şirketine güvenerek yapabilecekleri bir iş değildir. Destan Nakliyat için müşterinin memnun olması her zaman için önemli olmuştur. Bu durum da bizi güvenilir kılan durumlardan sadece bir tanesidir. Destan Nakliyat konsolosluk taşımacılığı hizmeti işlerinde hep işi bitirdiğimizde müşterilerimizi iş bitiminde de memnun etmiş bulunuyoruz. Yapmış olduğumuz işler bizim için referans niteliğinde olmakla birlikte, en sağlıklı ve en doğru sonuçlarla bitmiştir. Konsoloslukta bulunan özel eşyalarınızı da özel bir paketleme yöntemi ile paketledikten sonra saklıyoruz. Özel dosyaların saklanmasına her nakliyat şirketi özen göstermez. Destan Nakliyat konsolosluk taşımacılığı hizmetini yıllarca edindiğimiz tecrübe sonucunda gerçekleştiriyoruz. Yıllardır konsolosluk taşımacılığı hizmeti yaptığımız için adeta uzmanlaşmış bulunmaktayız.

Eğer sizler de en doğru, en güvenilir ve sonucunda garanti alacağınız bir konsolosluk taşımacılığı hizmeti almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizleri arayarak koşulları konuşmak olacaktır. Destan Nakliyat olarak size her zaman konsolosluk taşımacılığı hizmetini en güvenilir şekilde ve zaman yönetimini en iyi şekilde ayarlayarak sunabiliriz.