Hizmetlerimiz

Elmadağ Evden Eve Nakliyat

Günlük yaşamda en çok vakit geçirdiğimiz ortamlar olan evler, özenle hazırladığımız yaşam alanlarıdır. Ev için seçilen her bir eşya da özenle ve dikkatle seçilir. Dolayısıyla eşyaların taşınma sürecinde zarar görmesi, can sıkıcı sonuçlar doğurabiliyor. Yanlış paketleme ya da acemi taşımacılık işlemleri neticesinde eşyalar hasar görebiliyor. Özellikle evden eve nakliyat sektöründe görülebilen bu problemler, hem müşteriler hem de taşıma şirketleri için ciddi bir sorundur.

Destan Nakliyat olarak yüksek kalite standartlarında sunduğumuz hizmetlerimiz ile yaşanabilecek tüm bu problemlerin önüne geçiyoruz. Üstelik pek çok noktaya yayılmış geniş çalışma ağımız ile bu kaliteli hizmeti hemen her yere götürmekteyiz. Örneğin; Elmadağ evden eve nakliyat ile Elmadağ ve çevresindeki pek çok noktaya hizmet sağlamaktayız.

 

Elmadağ Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Taşımacılık söz konusu olduğunda verilen hizmetin kalitesi, sektör içinde en önemli mesele oluyor. Verilen hizmetin kalitesi ise pek çok etken neticesinde ortaya çıkar. Bu etkenlerden bazıları şu şekilde sıralanabilir: 

  • Alanında uzman ve tecrübeli çalışan kadrosu
  • Son teknolojiye sahip taşımacılık ekipmanları
  • Hızlı ama güvenli teslimat
  • Doğru paketleme
  • Taşımacılık sigortası ile oluşabilecek zararlara karşı güvence sağlama
  • 7 gün ve 24 saat boyunca aktif olan iletişim kanalları
  • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi
  • Uygun ve bütçe dostu fiyatlar
  • Geniş çalışma ağı

 

Destan Nakliyat, bahsi geçen tüm bu kalite standartlarına sahiptir. Uzman ve tecrübeli çalışan kadrosu ile en hızlı şekilde ve güven içinde eşyalarınızı istediğiniz her yere ulaştırır. Elmadağ evden eve taşımacılık dahil pek çok noktada evden eve nakliyatın bir numarası olan firmamız, müşteri odaklı çalışma prensibi ve 7/24 aktif iletişim kanalları ile de taşımacılık sürecinde işlerinizi kolaylaştırıyor. Üstelik asansörlü eşya taşımacılığı gibi ek hizmetleri de tüm bu sürece dahil ederek evden eve nakliyat işinizi kolaylıkla hallediyoruz.

 

Elmadağ Asansörlü Eşya Taşımacılık Hizmeti

Elmadağ asansörlü evden eve nakliyat temelde asansörlü bir sistem ile eşyalarınızı yüksek katlara kadar güven içinde taşınmasını sağlar. Kurulan bu asansör sistemi, taşımacı sürecinde yaşanabilecek çizilme, kırılma ya da bozulma gibi riskleri de en aza indiriyor. Bu sebepten ötürü asansörlü eşya taşıma hizmeti taşımacılık sektöründe önemli bir yere sahip. Destan Nakliyat olarak bu önemin farkında olduğumuz için piyasadaki en güvenilir ve kaliteli asansör sistemini kurmaktayız. Bu sayede kat fark etmeksizin tüm eşyalarınızı kolaylıkla istediğiniz yere taşıyabiliyoruz.

Elmadağ asansörlü evden eve taşımacılık sistemi her ne kadar yaşanabilecek riskleri en aza indirse de bazı durumlarda eşyalar zarar görebiliyor. Yanlış paketleme yapılması ya da monte ve demonte sırasında parçaların yanlış yerleştirilmesi gibi durumlar neticesinde taşınma sürecinde problemler yaşanması mümkün. Bu tür problemler için ise sigorta hizmeti önemli bir hizmet olarak karşımıza çıkar. 

 

Elmadağ Evden Eve Nakliyat Sigortası 

Destan Nakliyat olarak tüm taşımacılık sürecini güven içinde geçirmenizi sağmaya çalışıyoruz. Bununla beraber bazı durumlarda yaşanabilecek problemler için eşyalarınızı garanti altına alacak bir sigorta sistemine sahibiz. Böylece herhangi bir çizilme ya da bozulma durumunda sigorta sayesinde hak talep edebilmeniz mümkün oluyor. 

 

Elmadağ Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Elmadağ evden eve nakliyat fiyatları verilen hizmetler doğrultusunda belirlenir. Bununla beraber belirlenen tüm bu fiyatların uygun ve bütçe dostu olmasını önemsiyoruz. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunmak temel politikalarımız arasında yer almakta. Bu sayede hemen herkes için ulaşılabilir bir hizmet sunmaktayız. Elmadağ evden eve taşımacılık fiyatları sektördeki en uygun fiyatlar arasında yer alır. Eğer hizmetler ya da fiyatlar hakkında detaylı bir bilgi edinmek istiyorsanız, bize 7 gün ve 24 saat boyunca aktif olan iletişim kanallarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. 

 

Elmadağ Tam Donanımlı Ekipmanlarımız ile Hizmetinizdeyiz

Taşımacılık sektöründe uzman bir ekip ile çalışmak kadar önemli olan bir diğer husus da donanımlı ve kaliteli ekipmanlar ile çalışmaktır. Çünkü yetersiz ekipmanlar eşyaların zarar görmesine sebebiyet verebiliyor. Ekipmanlar kaliteli olmadığı takdirde verilen hizmet ne kadar iyi olursa olsun risk faktörleri her zaman yüksek seviyelerde olmakta. Destan Nakliyat olarak deneyimli ekip ve donanımlı ekipmanlar ile kaliteli bir taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Siz de tüm bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız bizlere iletişim numaralarımızdan ya da web adresimizden ulaşabilirsiniz.