Hizmetlerimiz

Tablo Taşımacılığı

Evinizin taşınması gibi bir durum söz konusu olduğunda ilk akla gelen şeylerden birisi de evdeki değerli eşyaların taşınmasıdır. Evdeki değerli eşyalar, evinizin ruhunu yansıtan nadide parçalardır. Nadide eşyaların da narin yapıları olduğundan korunarak taşınması birincil önceliktir. Özellikle son yıllarda evini dekore eden pek çok kişi kıymetli tabloları, bibloları veya heykelleri evlerine yerleştirmiştir. Bunun yanında eski evlerde de nadide eşyalar da bulunmaktadır. Tablolar, bu narin ve nadide parçaların başında gelir.

Tablolar, evinizin havasını değiştiren nadide parçaların başında geliyor. Tabloların evinizdeki havaya sunduğu katkı paha biçilemez. Özellikle sanat anlayışınızı yansıtan bir tablonun kötü bir şekilde taşınması da oldukça kötü bir durumdur. Evden taşınma, işyerinden taşınma veya sadece eşya taşımacılığı olarak tablo taşımacılığı önemli bir işlem haline gelmiştir. Bunun nedeni de tabloları anlayan, onlara en iyi şekilde yaklaşan ve koruma altına alarak taşımasını yapan özel kişilerin olmasıdır. Profesyonel ve titiz bir şekilde çalışan ekip, eski veya paha biçilemez tablolarınızı istediğiniz adrese sorunsuz bir şekilde ulaştırıyor

Neden Tablo Taşımacılığı Gereklidir?

Tablo taşımacılığının önemi büyüktür. Özellikle narin, hassas ve dışarıdan izole şekilde duran tabloların taşınması oldukça önemli bir konudur. Dış etkenlerden korumak, düşme veya kırılma gibi durumları bertaraf etmek için tablo taşımacılığı konusunda uzman kişilere başvurmak önemlidir. Titizlik ve güvenli bir şekilde taşıma kriterlerine uyarak tablo taşımacılığı yapılmalıdır.

Planlama bu işin ilk safhasında yer alır. Tablonun veya tabloların alınacağı adresten götürüleceği adres arasında süreç başlatılır. İlk olarak nasıl bir tablo olduğunun tespiti yapılır. Büyüklüğü, ağırlığı, boyutları ve hassas noktaları belirlenir. Tablo sahibi ile de süreç içerisinde bilgi alışverişi ve bilgilendirmeler de yapılır. Ardından boyut ve büyüklüğe uygun olarak özel araç getirilir. Tablo yerinden alınarak özel bir kaplamayla dışarıdan izole edilir.

Bu şekilde araca yüklenen tablonuz en iyi şekilde sabitlenir. Güzergahta herhangi bir sürtünme, düşme veya kırılma yaşamaması için uzman ekiplerimiz tedbirlerini almaktadır. Bunun yanında Destan Nakliyat olarak en iyi şekilde tablo taşımacılığı hizmeti verilmektedir

Tablo Taşımacılığı Fiyatları

Tablo taşımacılığı fiyatları aşağıdaki özelliklere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir;

Tablonun boyutu, büyüklüğü
Nereye taşınacağı (Şehir içi veya şehir dışı, yurtiçi veya yurtdışı)

Bu şekilde tablolarınızın ne kadar bir fiyata taşınacağının tespitini aşağı yukarı yapabilirsiniz. Destan Nakliyat olarak fiyat politikamız müşterilerimizin cebini düşünecek şekilde ayarlanmıştır. Bir nakliye firmasının verdiği hizmeti tam olarak karşılayan bir fiyat politikası benimsenmiştir. Aynı şekilde tablo taşımacılığında da gereken hassasiyeti ve profesyonelliği de göstererek sorunsuz bir işlem gerçekleştirilir. Fiyat açısından en iyi tablo taşıyıcıları tercih etmek bunun yanında da kaliteyi de elden bırakmamak önemlidir. Sorunsuz ve güvenli bir tablo taşıma işlemi için Destan Nakliyat hep yanınızda.