Hizmetlerimiz

Gölbaşı Evden Eve Nakliyat

Destan nakliyat firması olarak Gölbaşı evden eve taşımacılık hizmetiyle müşterilerimize güvenli bir nakliyat süreci sunmaktayız. Gölbaşı bölgesinde bulunan taşıma işlerinde içiniz rahat bir şekilde bizi tercih edebilirsiniz. Destan Nakliyat uzun süredir sektör içerisinde varlığını sürdürmektedir ve bu işi en iyi yapanlar arasında yer almaktadır. Bu kariyeri oluşturan başlıca iki şey, yenilikçi yöntemler ve kaliteli çalışma düzenidir. 

Firmamız üstün çalışma düzenini konunun uzman olan ekibiyle birleştirerek eşyalarınızın güvenliğini garanti altına almaya çabalıyor. Gölbaşı evden eve nakliyat alanında en kaliteli ve en güvenli hizmetini sizlere sunmayı kendimize bir görev edindik. 

 

Gölbaşı Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Evden eve nakliyat kapsamında sunduğumuz hizmetler geniş bir yelpazeye sahiptir. Fakat bunun yanında birebir görüşmelerimizin sonucunda size en uygun hizmeti seçmeye çalışıyoruz. Bu yolda ilerleyerek en hızlı ve güvenli şekilde eşyalarınızı taşımaktayız. Bizim için öncelik, güvenli bir nakliye hizmeti sunmak ve sizin memnuniyetinizi kazanmaktır. Genel olarak hizmetlerimiz;

Evden Eve Nakliyat

Eşya Depolama

Şehirler Arası Nakliyat

Parça Eşya Taşıma

Depo Taşımacılığı

Bu hizmetlere ek olarak kurumsal işlerde de firmamız öne çıkmaktadır. Kurumsal işler genellikle nakliyat şirketlerinin dahil olduğu işler değildir. Fakat Destan Nakliyat olarak kurumsal taşımacılık alanında da sizlerin yanındayız. Kurumsal taşımacılık alanında sunduğumuz hizmetler şu şekilde açıklanabilir:

Ofis Büro Nakliyat

Kurum Taşımacılığı

Banka Taşımacılığı

Hastane Taşımacılığı

Mağaza Taşımacılığı

Banka Taşıma

Kurumsal Nakliyat

 

Gölbaşı Evden Eve Güvenli ve Sigortalı Nakliyat

En büyük hizmetlerimizden bir diğeri de sigortalı nakliyattır. Bu hizmet sayesinde eşyalarınıza verdiğimiz özeni ve değeri sizlere daha iyi gösterebiliyoruz. Sigortalama işlemi eşyalarınızı taşımadan önce başlatılıyor ve taşıma süresince devam ediyor. 

Sigortalı nakliye hizmetimiz yanında pek çok güvenli taşıma olanaklarını da sunuyoruz. Bunlardan bir tanesi de Gölbaşı asansörlü evden eve nakliyat hizmetimizdir. Asansörlü taşımacılık ile eşyalarınız, hızlı ve kolay bir şekilde istediğiniz kata taşınabilir.

 

Gölbaşı Tam Donanımlı Ekipmanlarımız ile Hizmetinizdeyiz

Asansörlü nakliyat son zamanların en çok tercih edilen hizmetlerin başında gelir. Bu hizmet basit olarak en ideal ve en güvenli hizmet olarak bilinmektedir. Gölbaşı asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti ile kolay taşımacılığı size getiriyoruz. Eşyalarınız balkondan, eğer balkon yoksa da en büyük pencereden dış cephe asansörü vasıtasıyla nakliyat için özel hazırlanmış araca direkt olarak indirilir. Bu sayede taşınma sürecinde etrafta bulunan insanların bir rahatsızlık ile karşılaşmaları en az seviyeye indirilir. Binanın asansörü de komşularınız tarafından kullanılabilir halde olur. 

 

Gölbaşı Evden Eve Nakliyat Öncesi Ekspertiz

Destan Nakliye firması olarak taşınma işlemlerini garanti altına almak için sigortalama yapmaktayız. Sigorta kapsamına alınan eşyalar, taşıma işlemi esnasında zarar gördüğü taktirde daha öncesinde olaya dahil ettiğimiz sigorta firması devreye girer. Sigorta firması zarar gören eşyaların ekspertiz çalışmasını yapar ve oluşan hasara göre zararı karşılar. Bu şekilde de herhangi bir olumsuz durum ortaya çıktığında sizin mağdur olmamanızı sağlamış oluruz.

 

Gölbaşı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Her ev ve içeriği aynı değildir. Bu yüzden Gölbaşı evden eve nakliyat fiyatları için bir şey söylemek doğru değildir. Bu yüzden sizlere kesin bir fiyat vermek istemeyiz. Bunun yerine web sitemiz içerisinden iletişim bilgilerini, telefon numaralarını kullanarak bizimle iletişime geçmenizi, bu yolla yüz yüze görüşme sağlayarak fiyat almanızı daha doğru buluyoruz. Ek olarak sitemizden referanslarımıza ve yetki belgelerimize ulaşarak işimizi hangi standartlarda yaptığımı görebilirsiniz.

İletişim bilgilerimiz ve sosyal medya hesaplarımız sitemizin üst kısmında bulunmaktadır. Buralardan bizimle hızlı ve güvenilir bir şekilde iletişime geçebilir, yüz yüze bir görüşme için bizden bir randevu alabilirsiniz.