Hizmetlerimiz

Haymana Evden Eve Nakliyat

Taşınmak oldukça zorlu bir süreç gibi gelebilir. Ancak sadece aldığınız nakliyat hizmetleri yetersizse böyle hissedersiniz. Çünkü taşınma sürecinin en önemli kısmını nakliyat firması ve nakliye hizmetini nasıl yaptıkları oluşturuyor. Bu yüzden öncelik her zaman seçeceğiniz nakliyat firmasının kalitesiyle alakalıdır. Haymana evden eve nakliyat konusunda da güvenilir ve kaliteli bir nakliye hizmeti almak istiyorsanız, seçeceğiniz nakliyat firması her zaman Destan Nakliyat olmalıdır.

 

Haymana Evden Eve Taşımacılık

Taşımacılık söz konusu olduğunda eşyalarınızın nasıl taşındığı elbette önemlidir. Ancak günümüzde eşyalarınızın taşınmaya nasıl hazırlandığı da ayrıca önem taşımaktadır. Çünkü taşınan eşyaların her biri birbirinden farklı hassasiyet ve taşınma özelliklerine sahip oluyor. Bu noktada Haymana evden eve taşımacılık için seçebileceğiniz Destan Nakliyat, süreç içerisinde sizlere birçok seçenek sunmaktadır. Böylece her eşyanızın sorunsuz ve güvenli bir şekilde taşındığından emin olabilirsiniz.

 

Haymana Evden Eve Nakliyat Süreci Nasıl İlerler?

Ev taşıma süreci karmaşık değil ancak özenli bir şekilde takip edilmesi gereken adımlar içerir. Örneğin eşyaların büyüklüğüne göre çözümler üretmek gerekiyor. Haymana asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz bu çözümlerden sadece birisidir. Şirketimiz bu süreçte size her adımda yardımcı oluyor. Süreç boyunca takip edeceğimiz adımlar şunlardır:

Öncelikle şu an oturduğunuz ve taşınacağınız adreslerdeki yardımcı olacak unsurların bilgisini alıyoruz. Örneğin taşınacağınız adresin bir yük asansörü olabilir.

Sonrasında taşınacak eşyaları değerlendirip buna uygun taşıma yöntemlerini ve taşıma aracını belirliyoruz.

Bu adımdan sonra eşyalarınızın paketlemesini yapıp taşıma işlemlerine başlıyoruz.

Paketleme işlemlerini eşyalarınızın türüne göre kraf kâğıt, havalı naylon, streç ve karton koli ile en az 2 kat olacak şekilde yapıyoruz.

İşlemler boyunca profesyonel ekiplerimiz ve ekspertizlerimiz eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınabilmesi için gerekli bütün önlemleri alıyorlar.

 

Haymana Evden Eve Nakliyat Öncesi Ekspertiz

Taşıma işlemlerinde ekspertiz görüşü taşınacak eşyaların paketlenmesinden tutun hangi araçlarla nasıl taşınacağına dair her konuda işinize yaracaktır. Ekspertiz görüşü ve direktifleri sayesinde eşyalarınız firmamız tarafından hiçbir zarar uğramadan taşınabiliyor. Süreç içerisinde anlaştıktan sonra hem bulunduğunuz adrese hem de taşınacağınız adrese gelerek eşyaların ve evlerin durumunu değerlendirdikten sonra taşıma planınızı birlikte oluşturuyoruz. Örneğin taşınacak eşyalar büyük ve asansörsüz bir evde oturuyorsunuz. Haymana asansörlü evden eve taşımacılık hizmetimizle hemen asansörlü taşıma planınızı hazırlıyoruz.

 

Haymana Ofis ve Büro Taşımacılığı

Sadece yaşadığınız evlerin değil, çalıştığınız ofis ve büroların taşımacılığını da yapmaktayız. Şirketimiz kurulduğu 2005 senesinden beri 500’den fazla ofis ve büronun taşınma işlemini başarıyla gerçekleştirmiştir. Ofis ve büro taşımacılığının zorlayıcı şartlarına karşılık tecrübemizle birlikte ev eşyalarınıza gösterdiğimiz özenin aynısını ofis ve büro eşyalarınıza da gösteriyoruz.

 

Haymana Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Doğal olarak her şeyden önce ilk merak edilen nakliyat işleminin fiyatlandırması oluyor. Haymana evden eve nakliyat fiyatları konusunda eşyaların büyüklüğü, taşınma işleminde kullanılacaklar araçlar neticesinde fiyatlarda da değişiklikler yaşanmaktadır. Bu yüzden size en uygun fiyat bilgisini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Haymana evden eve taşımacılık fiyatları konusunda da en büyük yardımcınız yine firmamızdır.

 

Tam Donanımlı Ekipmanlarımız ile Hizmetinizdeyiz

Tecrübemiz ve tam donanımlı ekipmanlarımız ile birlikte taşınma işlemleriniz için tercih edeceğiniz bir nakliyat firması olmaya hazırız. Eşyalarınızın zarar görmesi durumunda zararın karşılanacağı sigorta işlemleri için de yardımcı oluyoruz. Taşıma işlemleriniz hakkında bilgi almak için hemen internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz! İnternet sitemizde bulunan referanslarımız ve yetki belgelerimizi de inceleyerek kalitemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.