Hizmetlerimiz

Arşiv Taşımacılığı

Arşiv ve Kütüphane Taşımacılığı

 

Destan Nakliyat olarak Ankara merkezli olup tüm Türkiye'ye profesyonel nakliyat ve taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Uzun yıllar önce sektöre başladığımız günden beri hep kalite ve profesyonelliği ön planda tutarak Türkiye'nin tüm nakliyat ihtiyaçlarına sürekli daha profesyonel ve verimli taşıma çözümleri üretmekteyiz. Nakliyat sektörü gelişen dünya düzeni ve yeni hayat koşulları paralelinde zamanla içinde yeni dallar oluşmasına vesile olmuştur. Bireysel Nakliyat ve Taşıma ihtiyaçlarının yanında kurum ve kuruluşlar içinde ayrıca Kurumsal Taşımacılık ihtiyaçları gün geçtikçe daha önemli bir hale gelmiştir. Özellikle bilgi çağında yaşadığımız şu günlerde büyük kurluşların yada kamu kurumlarının envanter ve arşivlerini başka bir bina yada yere taşıma ihtiyacı zamanla kaçınılmaz hale gelmektedir.

Arşiv Taşımacılığında Tecrübe Destan Nakliyat

Firmamız Arşiv Kütüphane ve Envanter taşıma konusunda yıllar boyudur profesyonel çözümler içeren hizmetler sağlamaktadır ve bu alanda en tecrübeli kuruluş olmanın güvenini yaşamaktadır. Kurumların Arşiv ve Envanterleri hayati derecede önemli bilgi ve belgeleri barındırması yanında belli bir düzen ve tasnif sisteminde bulunmaktadır. Özellikle bu arşivlerin taşınması bir çok risk barındırmaktadir. Hayati derecede önem taşıyan bir belgenin bile kaybolması çok büyük sorunlara neden olabilmektedir. Ayrıca her hangi bir dosya ya da belgenin kaybolmadığı durumlarda bile mevcut düzenin bozulma veya karışma durumu söz konusudur. İşte bu ve benzeri nedenlerden dolayı Arşiv Taşıma süreci deneyim ve birikim gerektirmektedir.

Destan Nakliyat olarak tamamı kendi bünyemizde çalışan uzman personel ve hizmete özel taşıma ekipmanları ile Arşiv Taşımacılığı konusunda kusursuz hizmet sağlamaktayız. Envanter ve tasnif üzerine özel olarak eğitimini almış tecrübeli personelimiz ile tüm envanter, kütüphane ve arşiv taşıma ihtiyaçlarınıza sorunsuz ve etkili çözümler sağlamaktayız. Aşağıda listelenen nakliyat çözümleri ve benzer ihtiyaçlarınıza çözüm ihtiyaçlarınızda bizimle irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • Arşiv Taşımacılığı
  • Kütüphane Taşıma
  • Envanter Taşıma
  • Kompakt Arşivleme

Profesyonel Çalışma Disiplini ve Kurumsal Denetim Avantajları

Firmamız profesyonel yönetim kadrosu ve yüksek kalitede hizmet anlayışı ile beklentilerinizden fazlasını verebilmek için çalışmaktadır. Tüm taşıma ve nakliyat ihtiyaçlarınız için firmamızla iletişime geçmeniz ile birlikte kurumsal sürecimiz başlar. Öncelikli olarak sizlere daha sağlıklı karar verebilmeniz açısından bilgilendirme amaçlı süreç hakkında bilgi verilmektedir. Dilerseniz tamamen ücretsiz olarak çalışan uzman eksperlerimiz adreste keşif yaparak taşıma süreci için en uygun ve ekonomik planı hazırlar ve size sunar. 

Bunun sonrasında bizimle çalışmaya karar verdiğiniz anda daha önceden her bir detayı planlanmış ve tecrübeli personelimize görev dağılımı yapılmış olarak süreç devam eder. Yönetim kadromuz sürekli sizinle ve ekibimizle iletişim halinde olarak çalışır ve gerekli tüm yönlendirmeleri sağlar.

Ayrıca firmamız tüm hizmetleri öncesi olası aksilik ve olumsuzluklara karşı sektörün önde gelen Sigorta Firmaları ile koordineli bir şekilde çalışarak tüm taşınacak eşya ve cisimlerin önceden sigortasını yaparak süreci güvence altına alır. 

Kusursuz hizmet ve profesyonellik için Destan Nakliyat bir telefon kadar uzakta. Öncelikli olarak Müşteri Temsilcilerimizle iribata geçerek Nakliye ihtiyacınıza en uygun çözümü bulabilirsiniz.