Hizmetlerimiz

Ümitköy Evden Eve Nakliyat

Çankaya Ümitköy İlçesi Ankara İlin en çok tercih edilen semtlerden biridir Bu semtte taşınma işi yoğunluğu diğer ilçelere göre daha çok oluyor bir yanından müstakil villa evleri en çok bu semtten bulunuyor aynı zamanda en çok yerlşim olan yerlerden biridir emlak konut tarafından en çok inşaat yapımıı olan semtlerden biri ümitköy semtidir  destan nakliyat ümitköy evden eve nakliyat şübesi 2012 yılıdan  açılmıştır kurumsal evden eve nakliyat sloganı ile yola çıkan firmamız Ankaranın en elit ilçelerinden şübesi bulunmakta 

Evden eve nakliyat, birtakım zorluklarla karşılaşılabilecek, eşya sahiplerini düşündüren, zorlu ve ciddiye alınması gereken bir süreçtir. Verilen hizmetin işin ehli kişiler tarafından gerçekleşmesi, eşya sahiplerinin işlerini kolaylaştıran en önemli etkenlerden biridir. Bu zorlu süreç içerisinde ümit köy evden eve nakliyat gibi profesyonel ellerden hizmet almak, taşınma sürecini kolaylaştırmaktadır.

Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir

Nakliyat sürecinde eşyaların hasar görmemesi eşya sahiplerinin en hassas olduğu konudur. Her müşteri öncelikle eşyalarının en iyi şekilde korunacağının garantisini almak ve bu konuda güven sahibi olmak ister. Taşınma öncesi ve sonrası müşteri için son derece yorucu olduğundan, eşyaların zarar görmemesi memnuniyetle bu sürecin sonlanmasını sağlar. Bu noktada eşyaların streç film ile sarılması, pat pat naylonlarla koruma altına alındıktan sonra eşya battaniyeleriyle bu korumanın desteklenmesi oldukça önemlidir. Tecrübeli bir nakliyat firması müşteri istediği taktirde eşyaların toplama aşamasını da gerçekleştirmektedir. Eşyalarınızın zarar görmeyeceği şekilde sarılarak kolilenmesi, kırılmaması için gerekli önlemlerin alınmasını sağlamaktadır. Sunulan profesyonel hizmet anlayışı ile tüm bu önlemlere rağmen oluşabilecek her türlü hasar sözleşmelere sayalı sigorta kapsamına alınarak, müşterinin mağduriyeti tamamen önlenmelidir.

Eşyalar Hakkında Dikkat Edilmesi Gereken Diğer Hususlar

Nakliyat firması eşyaların kaplayacağı yer doğrultusunda araç seçmektedir. Eşyaların ne kadar olduğu hakkında detaylı bir bilgi alınmalı mümkünse eşyalar firma tarafından görülmelidir. Böylece aracın küçük gelme, eşyaların sığmama ihtimali ortadan kaldırılır. Getirilecek paketleme malzemesinin yeterliliği için dahi eşya miktarının bilinmesi oldukça önemlidir. Daha sağlıklı bir taşınma süreci için eşyaların listesi oluşturularak, eşya sahipleri ile paylaşılmalı ve onayları alınmalıdır. Profesyonel bir hizmeti amaçlamış olarak, bu adımları uygulamak taşıma sürecini kolaylaştırmaktadır.

Dikkat edilmesi gereken ve konuşulması atlanmaması oldukça önemli olan bir diğer husus, eşyaların indirileceği ve çıkarılacağı dairenin kaçıncı katta olduğudur. Nakliye firmasının sunduğu asansör hizmetinin, dairelere yetişmemesi taşınma sürecinde zorluklara sebep olmaktadır. Bu gibi durumlarda eşyaların merdivenlerden indirilip çıkarılması, eşyaların zarar görme riskini arttırmaktadır. Bu nedenle her kata yetişebilecek asansörlerden hizmet almak gerekmektedir.

Ümitköy Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmeti alınacaksa, nakliye firmasının asansörün kurulacağı yer için önceden ekspertiz yapması son derece önem taşımaktadır. Asansörün ulaşacağı dairenin yakınında elektrik kablosu ve benzeri tehlike arz edecek şeylerin olup olmadığı tespit edilmelidir.