Hizmetlerimiz

Bilkent Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Bilkent Nakliye Ofis Taşıma Firması

Destan nakliyat 15 yıllık tecrübesini, bilgi birikimini ve ustalığını sizinle paylaşmak için bundan sonra Bilkent nakliyat olarak daima yanınızda olmaktan gurur duyuyor. Batıkent içinde ya da dışında herhangi bir nakliye hizmetine ihtiyacınız olduğunda, lütfen iletişim numaramızdan bize ulaşınız. Böylece Destan nakliyat ailesine sizi de dahil etmemize izin verin. Şirketimiz nakliye işlemleri bittikten sonra dahi müşterileri ile bağlantısını koparmadan, tıpkı bir aile gibi her türlü nakliye ihtiyaçlarında müşterilerinin yanlarında olur. Çalışma prensibimiz iş alıp, para kazanmaktan ziyade müşteri memnuniyeti sağlayıp, sizi kazanmaktır.

Destan Nakliyat Bilkent Evden Eve Taşımacılık Olarak Hizmetlerimiz

Şirketimiz ücretsiz ekspertiz hizmeti, titiz çalışma metodu, tecrübeli ve uzman kadrosu ile daima güvenli ve kaliteli taşımacılık hizmeti sunar. Uygun nakliye araçlarımız ve asansör sistemimiz sayesinde taşınma yapılacak mekanda ya da yeni taşınılacak yerde asansör olup olmaması ya da kaçıncı katta olunduğu önemli değildir. Kendi asansör sistemimiz sayesinde, her koşulda eşyalarınızı sorunsuz şekilde yerine ulaştırırız.

Taşımak istediğiniz eşyaları en kaliteli ambalaj malzemeleri ile ambalajlıyoruz. Böylece sizin bu işlerle uğraşmanıza gerek kalmadığı gibi, eşyalarınızı da son derce profesyonel bir özenle yerine ulaştırıyoruz.

Eviniz, villanız, işyeriniz, ofisiniz, kütüphaneniz, arşiviniz, değerli eşyalarınız, antika eşyalarınız gibi çok nadide parçalar için de özel çalışma koşullarımız ve sigorta şirketimiz ile hizmetinizdeyiz. Taşınma sırasında emniyet ve güven duygunuzu kaybetmemeniz adına, eşyalarınızı sigortalıyoruz. Böylece herhangi bir aksilikte derhal zararınızın tazmin edileceğini garanti ediyoruz.

Eğer hassas, kırılgan ya da antika eşyalara sahipseniz bu konuda da endişelenmenize gerek yoktur. Özellikle değerli, kırılabilir ürünler ya da antika parçalar için yüksek kaliteli, özel imal edilmiş ambalaj malzemeleri ve paketleri ( kasalar vs.) ayarlıyoruz.

Bilkent Evden Eve Nakliyat ve Teslimat Sonrası

Her taşınma nihai ayrıntılara göre özeldir. Eşyalarınız yeni evinize teslim edildiğinde odalara kutuları yerleştirerek paketleri açmanıza yardım edebiliriz. Taşınma sonrası evinizde gereksiz kutu ve ambalaj malzemesi görmek istemezseniz, paketleme ve saklama malzemelerinin kaldırılmasına yardımcı olabiliriz.

Eşyalarınız bulunduğu yerden uzman teknisyen kadromuz ile sökülür. Daha sonra yeni mekanınıza yine uzman teknisyen kadromuz ile montajı yapılır. Teknisyen kadromuzda mobilya teknisyeni, elektrik teknisyeni, marangoz, su tesisatçısı gibi meslek uzmanları çalışır.

Nakliye için anlaşacağınız firmanın Ulaştırma Bakanlığınca onaylanmış resmi yetki belgesi olup olmadığını kontrol etmenizi öneriyoruz. Destan nakliyat olarak yasalara saygılı ve işini ciddiye alan bir şirket olduğumuz için resmi kurumlardan alınması gereken bütün belgelerimiz tamdır. Bu konuda da soracağınız her soruyu cevaplayabiliriz ve istediğiniz her belgeyi size gösterebiliriz.

Bilkent Ev Taşıma Şirketleri : Ankara ilin sektöründe Lider olan firmamız her zaman en kalitesini sunar.