Hizmetlerimiz

En İyi Nakliyat Şirketi

Ankara daki en nakliye şirketlerin başında gelen Şirketimiz Destan Nakliyat 52 Yıllık geçmişiyle Ankara ilin en iyi nakliyat şirketi olarak 2016 ve 2017 Yılları arasından Örümcek Web ödüllerinden En iyi Ankara Nakliyat Şirketi seçilmiştir Aynı zamanda Ankara ve İstanbul gibi büyük şehirlerden Devletimizin en önemli olan Kurumların nakliyesini başarıyla tamamlamıştır. Nakliyat hem dikkat isten hem de büyük sorunluluk gerektiren bir iştir. Birçok nakliyat firması olmasına karşın sorumlu ve bilinçli olarak nakliyat yapan firmaların sayısı oldukça azdır. Taşınma stresinde olan kişi oldukça zor bir süreç yaşamakta ve bu süreçte birçok sorun ile karşılaşabilmektedir. Kaliteli ve sorunsuz bir taşınma için yapılması gereken En iyi nakliyat şirketi ile anlaşarak taşınma gerçekleştirmek olmalıdır. İşinde profesyonel ve deneyimli olan firma sayesinde taşınma gibi zor bir süreci daha kolay hala getirmeniz mümkün olmaktadır. Stressiz ve sorunsuz bir taşınma için yeteri kadar bilinçli olmak için kısa bir araştırma yapabilirsiniz. Nakliyat firmasına ve size düşen görevlerin yerine getirmesi halinde bu süreçte hiç bir sorun yaşamazsınız.

Sorunsuz Taşımacılık İçin Yapılması Gerekenler

Sorunsuz ve problemsiz bir taşınma için ilk olarak taşınma işin gerçekleştirecek firma tarafından ekspertiz hizmeti almak olacaktır. Bu şekilde tüm plan ve program taşınma öncesinde gerçekleşerek kısa sürede taşınma sağlanabilir. Yapılacak sözleşme ile belirlenen şartların yerine getirilmesi ile birlikte planlı ve programlı olarak memnuniyet sağlayabilirsiniz. Ayrıca taşınacak eşyaların sigortalanması bu süreçte mağduriyet yaşamamak adına oldukça önemli bir konudur. Taşınma sırasında deneyimli personel, büyük ve donanımlı bir araç tüm bunlar bu süreci olumlu yönde etkilemektedir

Nakliyede Sigortanın Önemi

Sigorta taşınma sırasında en önemli unsurların başında gelmektedir. Sizin için önemli tüm eşyalara yapılan sigorta sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan taşınma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Sigorta alanı oldukça kapsamlıdır. Sadece taşıma sırasında değil, aracın yolda kaza geçirmesi ya da eşyaların depolanması sırasında zarar görmesi gibi durumları da kapsamaktadır. Tüm bu gibi durumlar karşısında yapılan sigorta ile tüm zararınız karşılanacaktır. Bu nedenle sigorta yaptırmalı ve kaliteli bir firma ile çalışmalısınız.

Nakliyede Eşyaların Taşınması

Nakliye çok fazla özen ve dikkat isteyen durumdur. Başından sonuna kadar tüm organizasyonun doğru yapılması gerekmektedir. Nakliye sırasında taşınması gereken eşyaların zarar görmemesi için doğru şekilde paketlenmesi ve yerleştirilmesi gerekmektedir. Bu sırada tüm eşyalarınız yüksek koruma sağlayan hava baloncuklu poşetler ile sarılarak zarar görmesi önlenir. Aynı şekilde kolilere konularak araçlara yerleştirilir. İlk etapta tüm eşyalar sırasıyla paketlenir ve karışıklık yaşanmaması için aynı sıra ile araca yerleştirilir. Bu sayede zamandan tasarruf sağlanır. Bölge bölge, oda oda yerleştirilen eşyalar araç içinden aynı sıra ile çıkarılarak tüm odalara konulur. Bu sayede olası bir zaman kaybının önüne geçilmiş olunur. Kıyafetler için ise gerekli olan dolaplar temin edilerek, kırılışlık oluşumunun önüne geçilir. Kaliteli bir taşınma için daha sonra size ekstra oluşacak iş yükünün her şekilde önüne geçilmesi hedeflenir. Önemli olan aynı gün verilen sözler doğrultusunda taşınma işlemini gerçekleştirmek ve müşteri memnuniyeti oluşturmak.