Hizmetlerimiz

Banka Taşıma

Banka Taşımacılığında En Doğru Adres


Destan Nakliyat olarak Taşımacılık denildiğinde akıllara gelen en güvenilir nakliyat firması olmaktan dolayı mutluyuz. Sizlere senelerdir sunduğumuz kaliteli hizmet ve güvenilir nakliye garantisiyle hizmet etmekteyiz. Sadece evden eve nakliyat değil iş yerlerinin ve kurumların taşımacılığını da yapmaktayız. Banka şubelerinin taşınması gerektiğinde işlerin aksamaması ve banka içerisinde bulunan pahalı ve oldukça ağır ve malzemelerin güvenle taşınması gerekmektedir. Bu sebepten dolayı güvenilir nakliyat firmaları ile çalışmanız en önemli konu olmaktadır. Banka taşımacılığında en doğru adres olarak, çalışanları mağdur bırakmadan ve hiçbir dosyanızın kayıp olmasına izin vermeksizin titizlikle çalışmaktayız. Nakliyat firmaları arasında sertifikasız çalışan ve hiçbir sigorta kapsamında güvence sunmadan çalışan amatör firmalar mevcuttur, bu dolandırıcılara mallarınızı teslim etmeniz nakliye işlemi sırasında bazı eşyalarınızın kaybolmasına, hasar görmesine ve nakliyenin istenilen sürede gerçekleşmemesine sebep olmaktadır.

Güvenilir Nakliyat


Güvenilirlik alanında sizlere en iyi hizmeti sunabilmeyi kendisine görev edinmiş Destan Nakliyat ile tanıştığınızda, sizlere taşınma işlemi esnasında teslim ettiğiniz bütün materyaller için sigorta yapmaktayız. Nakliyesini bize yaptırdığınız en ufak bir zımbaya kadar her şeyiniz bizim sorumluluğumuzda olacaktır. Banka şubesinden araçlarımıza yapılan ilk yüklemeden, hatta ambalajlama ve paketleme bölümünden, transfer sonunda eşyalarınızın yeni şubeye yerleştirilmesi arasında geçen bütün bu zamanda, eşyalarınızın başına gelebilecek en ufak bir zarar ve kayıp olması durumunda tüm sorumluluğu üstleniyor ve sizleri asla mağdur etmeyeceğiz.

İstenilen Zamanda Teslimat


Nakil işlemlerinde güvenilirlik ve sağlam paketlemenin öneminin yanı sıra dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da hizmetin istenilen sürede gerçekleştirilmiş olmasıdır. Banka taşımacılığında hem çalışanların işlerini aksatmamak hem de bankada işlemlerini halletmek isteyen insanların mağdur kalmaması adına zamanında nakliye gerçekleştirmek büyük bir önem taşımaktadır. Bizim sloganımız olan, ‘’güven taşıyoruz’’ sözünün, yalnızca güvenilir bir nakliyat firması olduğumuz için geçerli olmadığını, aynı zamanda söz verdiğimiz saatte teslimatı gerçekleştirebilen dakik bir firma olmamızdan dolayı kaynaklandığını belirtmek isteriz. Sizlerle anlaştığımız her hususta titizlikle ve özenle işimizi yapmak ve sizleri hayal kırıklığına uğratmamak için senelerdir güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Banka taşımacılığında en doğru adres olarak bizleri tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız.