Hizmetlerimiz

Türkiye Almanya Evden Eve Nakliyat

Türkiye’de özellikle yurtdışına çıkarak hayatını orada devam ettirmek isteyen insanların sayısı artık oldukça fazla. Türkiye’nin ikinci büyük şehri olan Ankara’dan özellikle Almanya’ya yerleşen pek çok kişi için taşınma birçok problemi de beraberinde getiriyor. Genellikle taşınma süresince pek çok aile ve kişi eşyalarını ikinci el olarak satışa sunuyor. Bu gibi eylemler genelde yurtdışına özellikle Almanya’ya yerleşenler için oldukça sancılı süreçler olabiliyor. Eşyaların peyderpey satılması ve alıcının gidiş tarihine kadar bulunamaması gibi durumlarla sık sık karşılaşılıyor. Bu durumları önlemek ve eşyalarını güvenli ve hızlı bir şekilde Almanya’daki yeni yuvanıza ulaştırmak adına Destan Nakliyat her zaman hizmetinizde.

Türkiye Almanya Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Uzman ekiplerimiz tarafından Almanya’da bulunan adresinize kara yoluyla birkaç gün içerisinde ulaşarak evinize teslimatınızı yapıyoruz. Bu süreçte gümrük ve vize işlerimizi kendimiz yapıyor ve herhangi bir problem yaşanmaması için önceden planlamalarımızı yapıyoruz. Genel olarak Almanya’nın her bölgesine taşıma hizmeti sağlandığı gibi, taşra olarak tabir edilen kırsal bölgelere de taşınma işlemlerini başarıyla gerçekleştiriyoruz. Uzman ekiplerimizin dikkatli bir şekilde aracı istediğiniz noktadan istediğiniz noktaya güvenle götürülmesinin garantisini veriyoruz. Eşyalarınız bir gün önceden gelinerek kontrol edilir ve gerekli önlemler alınır. Taşınma gününde düzgün bir şekilde yerleştirme yaparak düşme kırılma gibi risklere karşı maksimum önlemler alınır. Ardından yolculuğa başlanarak güvenli bir şekilde Almanya’daki yeni adresinize gidilir.

Türkiye Almanya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Özellikle şehirler arası nakliyatlar zaman almasından ötürü pek çok kez fiyatının yüksek olduğu düşünülür. Bununla birlikte yurtdışına yapılan taşınma işlemlerinde mesafenin uzun olmasından ötürü fiyatlar da Türkiye’ye nazaran artabilmektedir. Ancak güvenli ve konforlu bir şekilde eşyalarınızın Almanya’daki adresine teslim edilmesi profesyonel ekipler tarafından yapıldığından fiyatlar genel olarak uygundur. Pek çok açıdan rahat ve iyi bir fiyat politikasıyla müşterilerimize en iyi fiyatları sunuyor ve hayallerindeki gibi bir nakliye deneyimi yaşatıyoruz..

Türkiye'den Almanya'ya Eşya Gönderme İşlemleri

Türkiye'den Almanyaya ev eşyası ve zati eşya göndermek istediğinizde özelikle dikkat edilmesi gereken konular ve belgeler vardır. teker teker  bu konulara değinmeden önce Şirketimizden ücretsiz olarak expertiz ve danışmanlık hizmeti alabiliceğinizi sakın  unutmayın.

  1. Taşınmadan Önce Firmayı araştırın 
  2. C2 Yetki Belgesi Olup olmadığını kontrol ediniz
  3. Gideceğiniz ülkeyi şehirini  araştırınız 
  4. Firmaya posta kodu verin 
  5. CMR Sigorta hizmeti veren firmaları tercih edin 
  6. Evrak işlemleri Başlamadan önce mutalaka firma gümrük işlemlerini yapan danışman ile görüşün 
  7. Eşya Listesini Hazırlayınız ve firma yetkilisinden imza ile kendinizi güven altına alınız 
  8. Türkiye Ve Almanya adres yerleşim belgelerinizi hazırlayınız