Hizmetlerimiz

Ev Eşya Taşıma

Ev Eşya Taşımacılık

Ev taşıma çoğu kişinin hayatında yaşadığı bir deneyimdir. Öncesindebiraz gözümüzde büyüse de gerekli hazırlıkların yapılması ve profesyonel bir evden eve nakliyat firması ile çalışılması ile sorunsuz yaşanacak bir süreçtir. Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır Evden eve nakliyat ya da ev eşya taşımacılığı diyebileceğimiz bu iş için yeni adresinizi belirledikten sonra yapılacak işleri öncelikle listeleyiniz,planlı çalışma hem oluşacak stresi azaltır hemde mağduriyet oluşmamasını sağlar.

Ankara’da Evden Eve Nakliyat

Destan Nakliyat Ankara, Ankara’da evden eve nakliyat işini uzun yıllardır başarıyla yürüten bir firmadır. İşin uzmanı ile çalışanlar taşınma işinde risklerden korunmuş olur.

Yeni adresinizi belirledikten sonra Ankara’da evden eve nakliyat yapan firmaları araştırmalısınız. Bu konuda hizmet veren web sitelerinden de faydalanabilirsiniz. Taşınma içindüşünülen tarihin 2-3 hafta öncesinde bu araştırmayı yaparak evden eve nakliyat firmaları için nakliyat öncesi görüşme talep edebilirsiniz.

Destan Nakliyat uzmanları adresiniz gelerek hem eşyalarınızı miktarını görecek hem de sizin ihtiyaç ve beklentilerinize göre bir teklif oluşturacaklardır. Fiyat teklifi oluştururken;

• Taşınılan ve yeni taşınılacak evlerin kat durumu

• Asansör,yük asansörü olup olmadığı

• Ağır ve büyük eşya miktarı

• İlgili adreslerde kapı önüne taşıma aracının girişin mümkün olup olmadığı göz önüne alınır.