Hizmetlerimiz

Ankara Asansör Kiralama

Ev taşıma hizmetinin pratik bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan asansörler, zamandan kazandırıyor. İşçi ordusuna gerek kalmadan pratik bir şekilde ağır eşyaları kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Pratik özellikleriyle güvenli olan asansör kiralama aracımız, yüksek katlardan eşya indirme işlemini kolaylaştırıyor.

Profesyonel Çözüm

Evden eve nakliyat hizmetinde asansör kiralama olanakları, her firma için kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca firmaların araç satın alma problemini de ortadan kaldırmaktadır. Uygun asansör kiralama seçenekleriyle eşya asansörleri, iş dünyasının hızlanmasında etkili rol oynamaktadır.

Asansör Nasıl Kiralanır?

Kiralama işlemi için bizi aradığınız zaman, eşya indirme bilgilerini eksiksiz vermelisiniz. Kaçıncı kattan eşya indirileceği, ne gibi eşyaların indirileceği ve indirme zamanı gibi bilgiler müşteri hizmetlerimize verilmelidir. İhtiyacınız için en uygun asansörlü araç kolaylıkla kiralanabilmektedir. Asansörün kol uzunluğu, ücreti belirleyen unsurlar içerisinde yer almaktadır.

Bu araçlar, kapalı kamyonun yanına park edilmektedir. Eşya asansörden indirildiğinde kolaylıkla kamyona yüklenmesi gerekir. Asansörümüzün kolları pencere veya balkona doğru uzamaktadır. Ray şeklinde olan ve uzayan bu kollar, duvara emniyetli bir şekilde yaslanır.

Asansör kabininin elektrik teli veya ağaç gibi engellere takılmaması gerekir. Aksi halde eşyalar zarar görebilir. Yükleme işlemlerinde tonaja dikkat edilmelidir. 400 kiloyu geçen ağırlıklar asansöre yüklenmemelidir. Yükleme işleminde emniyet kurallarına dikkat edilmeli, eşyalar güvenli bir şekilde yerleştirilmelidir.

 Ev Taşımak Artık Çok Kolay

Yeni nesil asansörlerimiz, ağır eşyaları çok kolay bir şekilde indirerek zamandan ve paradan kazandırmaktadır. Saatler alan ve pahalı iş gücüne ihtiyaç duyan taşıma yöntemleri tarih olmuştur. Zorunlu olmadıkça artık iş gücü fazla kullanılmamaktadır. Her zaman için ilk tercih asansördür. Onlarca işçinin yaptığı işi çok kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Asansörlerimiz ev, ofis, depo ve fabrika gibi kategorilerde kullanılabilir. Taşıma işlemlerinde gerekli emniyet kurallarına uyulmalıdır. Firmamız, bu araçların bakım işlemini özel bir şekilde gerçekleştiriyor. Trafik belgeleri, sigorta ve MTV gibi birçok kategoride gerekli işlemler yapılmaktadır. Güvenle trafiğe çıkan araçlarımız, gerekli resmî belgelere sahiptir. Profesyonel özellikleriyle her zaman için tercih edilen bu araçlar, taşıma sektörünün en önemli seçeneği haline gelmiştir.

Paketlemeye Dikkat Etmek Gerekir

Asansörlerimiz, paketlenmiş eşyaları güvenle indirmektedir. Paketlemeden eşya indirmek zarara neden olur. Eşyalarınız büyük zarar görebilir. Kırılabilir eşyalar için özel köpüklü kutular kullanılmalıdır. Çizilme ihtimali olan veya kırılma ihtimali olan eşyalarınız için balonlu naylonlar tercih edilmelidir. Güvenli bir şekilde paketleme yaptıktan sonra eşya indirme yapılmalıdır. Gerekli güvenlik önlemleri alınmalıdır. Günün her saatinde araç tahsis edebiliriz.