Hizmetlerimiz

Banka Taşımacılığı

Banka Taşımacılığı

Banka Taşıma ve Profesyonel Taşımacılık Hizmeti

Hem kurumsal hem de bireysel nakliyatişlemlerine büyük önem veren Destan Nakliyat, güvenilir olması nedeniyle sektörde lider konumundadır.

Özellikle kurumsal nakliyat anlamında başarılı çalışmalara imza atan firma, banka taşımacılığıile de ön plana çıkmaktadır. Türkiye’de faaliyet gösteren birçok bankaya hizmet sağlayan firma, güvenilir yöntemleri ile tercih edilmekte, kalitesiyle de adından söz ettirmektedir.

Banka taşımacılığına başlamadan önce bankaya bir ekspertiz göndererek, ön çalışma ve planlama yapan firma; bu plana uyarak hızlı ve güvenilir nakliyatı gerçekleştirmektedir. Ekspertiz ile taşınacak eşyaları analiz eden ve buna göre bir fiyat çıkaran Destan Nakliyat, müşteriyi de taşınma planı konusunda bilgilendirmektedir. Taşınacak eşyaların hacmini ve türünü belirleyen buna göre de çalışacak eleman sayısı ve araç ayarlayan firma, nakliyat işlemlerini uzatmadan tamamlamaktadır.

Banka Taşımacılığının Adımları Nelerdir?

Nakliyat hizmetleri arasında büyük bir titizlik gerektiren banka taşımacılığı öncelikle ekspertizin rapor çıkarması ile başlamaktadır. Daha sonraki adımları da şu şekilde listeleyebiliriz:

-Eksper çıkardığı rapora göre araç ve çalışacak eleman belirlemektedir. Planlama da yapan ekspertiz, müşteriyi nakliyat işlemlerinin nasıl gerçekleştirileceği konusunda bilgilendirmektedir.

-Öncelikli olarak eşyalar hazırlanır. Demonte edilmesi gereken tüm eşyalar profesyonel marangozlar tarafından sökülür ve daha sonra kaliteli ve korunaklı malzemelerle paketlenir. Genellikle bu işlemler için darbeyi engelleyen havalı naylonlar kullanılmaktadır.

-Daha sonra bankalar için oldukça önemli olan belge ve evrakların hazırlanma işlemine geçilir. Bu belgeler öncelikli olarak karton kutulara konulur, daha sonra da karışıklık olmaması için numaralandırılır ya da kartonların üzerine eşyaların içeriği detaylı bir şekilde yazılır. Böylece yerleşim aşaması da kolaylaşmış olur.

-Elektronik eşyalar ise daha büyük bir titizlikle paketlenmektedir. Bu eşyalar da köpüklü kolilere konulduktan sonra numaralandırılır.

Destan Nakliyat İle Kaliteli Hizmet

Belirtilen tüm bu aşamalar, Destan Nakliyat’ın güvencesi ile gerçekleştirilmektedir. Eşya Taşıma işlemlerinden önce ayrıca sigortalama da yapan firma sayesinde müşterilerin de gözü arkada kalmamaktadır. Kurumsal kimliklere büyük önem veren firma başta Ankara olmak üzere, Türkiye’nin tüm illerine kaliteli Nakliyat hizmeti sunmaktadır.