Hizmetlerimiz

İş Yeri Taşımacılığı

İş Yeri Taşımacılığı

İşlerinizi büyüttünüz ve yeni bir yere taşınmaya karar verdiniz... Ofisinizi ya da iş yerinizi taşırken zaman kaybetmeden yol alabilmeniz işlerinizin aksamaması açısından çok önemli. Dolayısıyla ofis ve iş yer taşımacılığı konusunda deneyimli, profesyonel taşımacılık hizmeti veren firmalarla çalışmak en ideal tercih. Aynı zamanda profesyonel firmalarla çalışmak, ofis mobilyalarınızın ve diğer ekipmanlarınızın zarar görme riskini de ortadan kaldırıyor.

Zaman Kazandıran Ofis ve İş yeri Taşımacılık Hizmetleri

Eşyaların toplanmasından güvenli bir şekilde ambalajlanmasına taşınma öncesi hazırlıklar, tüm taşınma sürecinin en fazla zaman alan kısmını oluşturuyor. Ofis ve iş yeri taşımacılığı konusunda uzun yıllara dayanan deneyimi ile Destan Nakliyat, taşınma hazırlıklıklarınızın hızlı ve güvenli şekilde yürütülmesi için her detayı düşünüyor. Kullandıkları özel dolgu ve ambalaj malzemeleri; mobilya, teknik ekipman ve tüm diğer eşyalarınızın herhangi bir zarar görmeden yeni adresinize taşınmasını sağlıyor. Destan Nakliyat bünyesinde çalışan tecrübeli marangozlar, mobilyalarınızın kolay taşınması için demonte edilmesi ve adresinizde tekrar birleştirilmesi işlerini profesyonelce yapıyor. Asansörlü sistem sayesinde minimum kas gücüyle nakliye araçlarına taşınan eşyalarınız, aynı şekilde yeni adresinize ulaştırılıyor. Asansörlü sistem, eşyalarınızın merdivenden indirilirken ya da çıkarılırken alabileceği darbelerin önüne geçiyor.

Sigortalı Ofis Taşımacılığı

Resmi kurum, iş yeri ve ofislerde, sadece pahalı mobilyalar değil, önemli ekipmanlar ve kıymetli dokümanlar da taşınıyor. Taşınma sırasında eşyalarınızın aldığı zararlar, bütçenizde büyük delikler açmakla kalmıyor, işlerinizin aksamasına da neden olabiliyor. Destan Nakliyat, kurumsal taşınma ihtiyaçlarınıza güvenle çözüm sunmak için sigortayla desteklenen hizmetler sunuyor. Taşınma sırasında yaşanan kazalarda, nakliye aracının yanması ya da devrilmesi gibi durumlarda eşyalarınızın görebileceği zararlara karşı güvence altına alan poliçe, sizi önemli risklere karşı koruyor.

Sıkça Sorulan Sorular:

Planlanan Taşınmadan Kaç Gün Evvel Destan Nakliyat'la İletişime Geçmek Gerekiyor?

Taşınacak ofis, iş yeri ya da kurum için hangi büyüklükte taşınma aracına ihtiyaç duyulacağı, taşınma hizmetinde kaç kişilik personelin çalışacağı, taşınma hazırlığında hangi ambalaj ve dolgu malzemelerine ihtiyaç duyulacağı ve diğer taşınma sürecinin planlanması için zaman gerekiyor. Destan  Nakliyat'ın taşınma aracı, ekipmanları ve ekibini hazırlaması ve sürecin sağlıklı ilerleyebilmesi için şehir içi ofis ya da iş yeri taşınma ihtiyaçlarında 2 ya da 3 gün önceden firmayla iletişime geçilmesi öneriliyor. 

Taşınma Hizmetlerinin Hepsinde Sigorta Yapılabiliyor mu?

Daha fazla risk barındırdığı için şehirler arası taşınma hizmetlerinde Destan Nakliyat sigorta poliçesi hazırlanmasını zorunlu tutuyor. Kurum, ofis ya da iş yerinin yeni adresine taşınacağı şehir içi taşınmalarda, sigorta yaptırıp yaptırmamak sizin insiyatifinize bırakılıyor. Yaşanacak herhangi bir olumsuz durumdan zarar görmemeniz için aldığınız taşınma hizmetini sigortayla desteklemeniz öneriliyor. 

Taşınma Hizmeti Alırken Herhangi Bir Ön Hazırlık Yapılması Gerekiyor mu?

Destan  Nakliyat, iş yeri ya da ofisinizi taşırken size tam kapsamlı bir hizmet sunuyor. İş yerinde bulunan elektronik aletlerin, makinaların ve mobilyaların ambalajlanmasından dolaplardaki dosyaların paketlenmesine kadar taşınma hazırlık sürecinin tamamını Destan Nakliye üstleniyor. 

Destan Nakliyat Kurum, İş Yeri ya da Ofisi Ortalama Kaç Gün İçinde Taşıyor?

Destan  Nakliyat, taşınma öncesinde taşınma sürecinin tamamını planlıyor. Resmi kurum, iş yeri ya da ofis gibi şehir içi taşınmalar, ortalama bir gün içinde tamamlanıyor. İş yerinin büyüklüğü, talep edilen ek hizmetler ve taşınacak ekipman ve mobilyaların çokluğu, bazı durumlarda sürecin uzamasına neden olabiliyor. Planlama aşamasında ilgili personele danışarak en sağlıklı bilgiyi alabilirsiniz.