Hizmetlerimiz

Ayrancı Evden Eve Nakliyat

Uygun fiyatlarda takdim edilen ayrancı evden eve nakliyat hizmetleri mevcuttur. Söz konusu hizmetlerden faydalanmak için telefon ya da internet kullanılabilir. Hızlı, güvenilir ve sorunsuz taşımacılık faaliyetleri müşteri memnuniyetini sağlayacak oranda yeniden geliştirilmiştir. Teknoloji desteği ile birlikte çok daha kısa sürede nakliyat işlemleri tamamlanmaktadır.

Nakliyatta Ambalaj ve Paketleme Hizmetleri

Nakliye süreçlerinde en doğru ambalaj ve paketleme süreçleri personeller tarafından yönetilmektedir. Öncelikle bir keşif ekibi gönderilerek eşyaların analizi yapılmaktadır. Kırılacak eşyalara özel son derece korunaklı ve kaliteli ambalajlar mevcuttur.

Tüm ürünler, mağazadan satın alınmış gibi özel paketlerle ambalajlanır ve desteklenir. Nakliye süreçlerinde herhangi bir zarar görme riski taşınmadan evden eve taşınırlar. Yeni çıkan acil ihtiyaç kolileri de ayrancı nakliyat süreçlerinde sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Çeşitli mutfak eşyaları ve elektronik cihazlar için de özel kolileme hizmetleri sunulmaktadır.

Evden eve nakliyat hizmetleri ücretsiz ekspertiz avantajı ile birlikte servis ediliyor. Her bütçeye uygun bu seçenekler şehirler arası nakliyatta da ev sahiplerinin bir numaralı tercihi olmaktadır. Özel takip cihazları sayesinde eşyaların tamamı kontrollü ve kademeli bir şekilde taşınmaktadır.

Kolilerden çıkartıp eşyaları yeni eve yerleştirme süreçlerinde de uzmanlar rol oynamaktadır. Söz konusu taşımalarda kullanılan araçlar da bu iş için özel olarak kullanılmaktadır. Kamyon vb. türde araçların yerine zırhlı ve korunaklı taşıma araçları kullanılmaktadır. Asansörlü taşıma hizmetleri sayesinde en ağır ve değerli eşyalar bile kısa sürede araçlara taşınıyor.

Nakliyatta Ev Eşyası Depolama Hizmetleri .

 Hem tadilat hem de taşınma süreçlerinde evdeki eşyalar korunaklı bir şekilde depoda muhafaza edilmektedir. Depolama için özel ambalajlar kullanılıyor. Ne kadar zaman geçer geçsin eşyaların tamamı güvenlikli bir alanda korunur.

Ev eşyası depolama hizmetlerinde sigorta poliçesi de yapılıyor. Özellikle değerli eşyalar geçici olarak sigorta kapsamında yer alır. Eşyalar depodan çıkıp evlere taşınana kadar sigorta devam eder.

 Nakliyat Aşamalarında Kurumsal Çözümler

 Nakliye seçeneklerinde sadece bireysel değil kurumsal bazda da çözümler üretiyor. Ev taşımacılığının yanı sıra ofis ve iş yeri taşımacılığı için de yetkililerle iletişime geçilebilir. Bunların yanı sıra çeşitli özel mekanlara özel hizmetler de sunuluyor.

 Konsolosluk taşımacılığı dışında, dershane ve kurumsal şirket taşımacılığı da profesyonel ölçeklerde ifa ediliyor. Mağazalarını, hastanelerini ve fabrikalarını taşımak isteyenler de telefon ya da internet üzerinden fiyat teklifi alabilir. Diğer seçenekler arasında müze, banka ve arşiv taşımacılığı yer almaktadır. Her mekana özel ambalajlama ve sigorta şartları bulunuyor.