Hizmetlerimiz

Ankara Eşya Depolama

Eşya Depolama

Ev Eşyası için Depolama

Zaman içinde evdeki eşyalar fazlalaşmış ve yaşam alanı azalmışsa Destan Nakliyat Ankara Ev Eşyası Depolama hizmetimizden yararlanarak eşyalarınızın bir kısmı için depo kiralayabilirsiniz. Yavaş yavaş bilinirliği artan bu hizmet ile eşyalarınıza ihtiyaç duyduğunuz dönemde tekrar ulaşabilme şansı elde eder hem evinizde rahatça hareket edebileceğiniz bir alan oluşturabilirsiniz.

 

Ev Eşyası Depo Kiralama Hizmeti

Öncelikle bu konuda hizmet veren uzmanlaşmış firmalardan teklif istemelisiniz. Destan Nakliyat web sitesi üzerinden veya telefonla oluşturacağınız talepler için uzmanlarımız tarafından eşyalarınız adresinizde görülerek teklif sunulur. Ev eşyası depolamada fiyat ;

  • Depolanacak eşyaların miktarı
  • Küçük veya büyük eşya olup olmadığı
  • Ortalama kaplayacağı alan
  • Eşyaların paketleme yapılıp yapılmayacağı
  • Depoya getirilmesi için nakliye hizmet isteyip istemediğinize ve
  • Depolama istediğiniz süreye bağlı olarak değişecektir.

 

Destan Nakliyat Ankara’da en uygun ev eşya depolama fiyatını size verecektir.Fiyat teklifi sonrası depolama hizmeti için gerekli sözleşme imzalandıktan sonra ambalajlama, paketleme, nakliye ve depo hizmet süreci başlamış olacaktır. Destan Nakliyat ev eşyası depo kiralamada akıllı oda, sigortalı depolama gibi seçeneklerle size profesyonel ve kaliteli bir hizmet sağlar.

Ev eşyası depo kiralanırken depolama yapacak firmanın alanında tecrübeli ve güvenilir olması önemli olacaktır. Destan Nakliyat Ankara ev eşyası depo kiralama için öncelikle size detaylı bir plan hazırlar. Hangi eşyaların aynı paket içinde olabileceği, bu paketler için ne kadar bir alana ihtiyaç duyulacağı, depolama öncesi eşyaların nasıl hazırlanması gerektiği gibi bilgilerden oluşan bu plan size taşıma ve depolamada kolaylık sağlayacaktır.

Eşyalarınız paketleme öncesi en uygun malzeme kullanılarak hazırlanır ve ardından özenle sarılarak paketleme yapılır, bu eşyaların uzun süre bozulmadan saklanabilmesi için önemlidir. Dolap gibi ev eşyaları de monte edilerek ambalajlanır, de monte edilerek daha az yer kaplaması sağlanacaktır. Elektronik eşyaların depolanmasında yine isteğinize bağlı olarak korumalı kutular temin edilerek ambalajlama ve paketleme yapılabilir. Eşyanın içeriğine bağlı olarak paketleme kolileri ayrılır. Her bir koli, paket içinde neler olduğu listelenir. Bu liste size teslim edilir.

Eşyalarınız hijyenik şartlarda bir depoda saklanır. Bu deponun rutubetsiz, temiz bir ortam olması uzun süre saklanabilmesi için şarttır. Eşyalar depoya yerleştirilir ve depo mühürlenerek kapatılır, akıllı depo sisteminde deponun açılmasını sağlayacak iki anahtarın bir tanesi eşya sahibine verilir.

Ev Eşyası için Depo  Ne Kadar Süre ile Kiralanabilir?

Ev eşyası deposu isteğinize bağlı aylık veya yıllık olarak kiralanabilir. İstediğiniz kadar eşyanızı güvenilir şartlarda Destan Nakliyat Ankara depolarında saklayabilirsiniz. Destan Nakliyat Ankara eşyalarınız için dilediğiniz kadar depo alanına sahiptir. 7/ 24 kamera ile izleyebileceğiniz Ankara Gölbaşı’nda bulunan Destan Nakliyat ev eşyası deposunda her türlü eşyanızı saklayabilirsiniz. Eşyalarınızı almak istediğinizde Destan Nakliyat ile irtibata geçebilir, eşyalarınızı teslim alabilirsiniz.