Müşteri Yorumları

Sultan Alagöz Sultan Alagöz (BMC)

Sakarya ilinden bulunan evimizi İzmir iline taşıma konusundan bizlere yardımcı olan destan nakliyat firmasına sonuna kadar güvenebilirsiniz herşey sorunsuz taşındı.

Halil Saygılı Halil Saygılı (ICS)

Ankara şehir içinde ofisimizi taşıma hizmeti aldık çok memnun kaldık. mobilyalarımızı çok değerli olduğunda dolay başta biraz endişemiz vardı fakat firma sahibi yahya bey bize çok yardımcı oldu ve verdiği tüm sözleri tuttu ve sorunsuz bir şekilde yeni ofisimize eşyalarımızı sorunsuz taşıyıp montaj yaptılar.

hanifi Topal hanifi Topal (AVESİS)

Gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz gerçekten şuana kadar hizmet aldığım en iyi firma hem ekipleri hem firma yetkilisi her aradığımda bana yardımcı oldular. müşteri kazanma odaklı çalışan bir firma

Filiz Başaran Filiz Başaran (ODTÜ)

Destan nakliyat gayet profesyonel ve 7 kişilik ekip ile çok hızlı çalıştı.calisanlar oldukça kibar. Kullandıkları malzemeler iyi. Hepsine çok tesekkür ediyorum. Tek sorun bazı kutuları ters taşımalari oldu. Bakliyat kutularının bazıları açılmış. İçindekiler bayağı Bi dökülmüş

Naci Etli Naci Etli ()

21 Aralık 2019 tarihinde Hasköy'deki evimi çok kısa sürede, hızlı ve titiz bir şekilde taşıyan Destan Nakliyat ekibine çok teşekkür ediyorum. (Yeni evim 19. kattaydı, ve Ankara'da bu kadar yüksekliğe harici asansörle taşıma yapacak çok firma yok. Bu yetenekleri de var bilginize.) Yılmaz Bey'e ayrıca teşekkür ederim, çevremde ev taşıyacak kişilere mutlaka tavsiye edeceğim.en iyi nakliye şirketlerden birisi

Burak GÜLTEKİN Burak GÜLTEKİN (DANIŞMAN İÇİŞLERİ BAKANLIĞI)

İki kez ofis bir kez de ev taşımasını gerçekleştirdi arkadaşlar.Eşyaları özenle taşımaları, fiyatının uygunluğu ve kaliteli hizmetlerinden ötürü arkadaşlarıma da tavsiye ettim. Ankara'da güvenilecek nakliyeci arıyorsanız rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

REHA GÜÇLÜ REHA GÜÇLÜ (HAVA)

gun evimizi tasiyan destan nakliyat firmasi Yilmaz bey ve ekibine tesekkur ederim. Ekspertiz islemi ile fiyat veren soylediği sekilde sekilde eksiksiz olarak tasima gerceklestiren ekibine hakim daha onceki tasinmalarimizdaki tecrubeme guvenerek gercekten cok memnun kaldigimiz ilk defa sorun yasamadigimiz Destan nakliyati gonul rahatligiyla tavsiye ediyorum.

Yıldıray Yıldıray (SAĞLIK PERSONELİ)

Ankara'dan İzmir'e ev taşıttım ilk defa bir taşıma firmasından memnun kaldım eşyalarımda eksiklik, büyük arzalar yoktu teşekkürler destan nakliyat ve çalışanları.

İNOX ALUMİNYUM İNOX ALUMİNYUM (ceo)

Her ne şekilde olursa olsun müsterilerini boş çevirmeyip yardımcı olan bir firma bu özverili çalışmalarından dolayı destan nakliyat çalışanlarına teşekkur ederiz

Yunus Göz Yunus Göz (Yazılım Şirketi Sahibi Bilkent)

Ankara Destan nakliyata ilgilerinden ve çalışma özverilerinden dolayı çalışanlarına teşekkür ederiz.

İbrahim Topuz İbrahim Topuz (TurkTelekom)

Destan Nakliyat ekibine çok teşekkür ediyorum. Güven ve çeviklikleri ile profesyonel bir hizmet aldım. Ev Taşınmalarının en önemli aşması Nakliye kısmı olup Acaba kırılacak mı? dökülecek mi? çizilecek mi? Güvenli Taşımacılıkta tavsiye edebileceğim adres Destan Nakliyat

Berk Acaroglu Berk Acaroglu (Yazılımcı)

Kaliteli hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosu ile destan nakliyatı tercih ediyoruz. Ffirma olarak tavsiye ediyoruz.

Şemsettin Sabay Şemsettin Sabay (Tuik)

Destan Nakliyat Ankara iyi nakliyat firmasıdır Ankara izmir nakliye talebinden bulunduk gerekeni en iyi şekilde yaptılar firma dedinmi böyle olur sektöre böyle firmalar lazım

Ali Yolcu Ali Yolcu (KGM)

Kurumsal nakliyat işlerimizden bizlere her türlü elaman araç ve benzeri işler için yardımcı olan destan nakliyat Yahya TEKİN Bey çok teşekkür ediyoruz .

Ertam Gunay Ertam Gunay (muhabir)

firma ile yaptığım ankara şehir içi evden eve nakliyat hizmetinden çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim a haber ankara temsilcisi

Cemal Kırmacı Cemal Kırmacı ()

Ekip sabah erken saatte işe başladı ve bütün gün çok hızlı bir şekilde çalışarak taşınma işlemini çok verimli ve başarılı bir şekilde tamamladı. Kendimizi çok rahat hissettik. Eşyalarımız çok ve detaylı idi.Son derece ilgiliydiler. Teşekkür ediyoruz. Adres : ANKARA İSTANBUL ESENYURT Ekip Başı : YILMAZ / tekin

Bahadır Şen Bahadır Şen ()

Firma ile 2 yıldır 3 ayrı şehir içi taşıma yaptırdım ilkinden ufak tefek sorunlar oldu ama son iki taşımalarından ve Yapılan hizmetten memnun kaldım.müşteri olarak tavsiyesini taahhüt ederim.

Seyfettin Mor Seyfettin Mor ()

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle ankara şehir içi taşıma hizmeti veren destan nakliyat firmasına güven duyabilirsiniz.

Yakut İnşaat Tic. Ltd. Yakut İnşaat Tic. Ltd. ()

Firma ile ofisimizi ankara cinah cad ayrancı kuzgun sok taşıdık firma ve çalışanlarından çok memnun kaldık ofis mobilyalarımızı kurulum konusundan kendilerine minnet ve saygılarımı iletiyorum.

Fethi Utku Fethi Utku ()

Farklı bir şehirde olmama rağmen, ercan bey ve ekibi işlerini ehli bir biçimde zamanında bitifirler . İş ahlakı ve tecrübeye sahip bu ekibe her konuda güvenilebilir siniz. Sorumluluk katılarak yapılan babamın taşıması için ayrıca diğer ekip çalışanlarından ayrı teşekkür ederim.

Melek Evircen Melek Evircen ()

Daha önce ne kadar evden eve nakliyat hizmeti aldıysam hepsiyle kavgalı ayrıldım Ankara destan nakliyat saatinde nakliye işlerine başladı ve zamanından tamamladı. Bence hizmet alırken en önemli hususlardan biri saatine sadık birini bulmaktı.ben buna çok önem veririm İşlerini çok temiz dikkatli yaptılar ve gerçekten saygılı insanlardı. Kesinlikle tavsiye ederim

Hasan Orbay Hasan Orbay (Başkent Enerjisa A.Ş.)

Destan Nakliyat firması aracılığıyla kurumumuzun eşyası yeni plazamıza sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Kendilerini teşekkü ederim.

Ahmet Ünlüer Ahmet Ünlüer (Eğitim Birsen Sendikası)

Sendika binamızda yer alan tüm eşyaların hiç biri zarar görmeden yeni binamıza taşındı. Bu firmaya güvenip eşyalarınızı sorunsuzca taşıtabilirsiniz.

Op. Dr. Fatik Öktem Op. Dr. Fatik Öktem (Este Ankara)

Çayyolunda bulunan estetik merkezimizin taşımasını gün içerisinde 3 araç 20 personel ile tamamladılar. Cihazlarımızın hiç birisi zarar görmedi.

Celallettin Cerrah Celallettin Cerrah (Osmaniye Valisi)

Valilik binamızın ve bir kaç personelimizin taşımacılık işini bu firma aracılığı ile yaptırdık. Araçları ve kullanılan paketleme sistemi mükemmeldi.

Ömer Çelik Ömer Çelik (Kültür ve Turizm Bakanı)

Destan taşımacılık ile şehiriçi evden eve nakliyat hizmeti aldık. Firma beklentimizin üzerinde bir çalışma çıkardı. Personelleri gayet işinde uzman.

İlhan Cihaner İlhan Cihaner (CHP Milletvekili)

İstanbul’da bulunan evimi Ankara’daki yeni evime taşıma işini bu firmaya güvenerek yaptırdım. Hiç bir problem yaşamadım. Tavsiye edebilirim.

Doktor Tayfun Yosunkaya Doktor Tayfun Yosunkaya ()

Bir doktor arkadaşımın bu Nakliyat Firması nı tavsiyesi üzerine eşyalarımı Karabük’ten Antalya iline taşıttırdım. Firma hem araçları hemde personeliyle dört dörtlük bir hizmet verdi. Destan Nakliyat ile daha önce de yakın bir akrabam Almanya’dan Türkiye’ye otomobil taşıtmıştı. Aynı memnunyeti onlarda almıştı, bu sektörde Destan Nakliyat gibi firmaların olması her zaman vatandaşlarımıza ve tayincilerimize kolaylık sağlayacağına inanıyorum.