Yeni Model Araçlar

Araçlarımız

Destan Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize Avrupa standartları kalitesinde hizmet sunabilmek için en yeni araç filomuz ile tüm Türkiye geneline şehir içi, şehirler arası sigortalı, marangozlu, ambalajlı ev, ofis ve kurumsal anlamda bir çok nakliyat hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

Firmamızın toplamda 8 adet taşımacılık araçları bulunmaktadır. Bu araçlar evden eve nakliyat işleri için dizayn edilmiş kapalı çelik kasa, iç aksamı mobilya malzemelerden oluşan kontra plak kaplıdır. 2+1 ve 5+1 ev eşyasını çok rahatlıkla alabilen araçlarımız ile her evin ihtiyacı karşılayacak türdeki araçlardır. Tamamen firmamıza aittir ve kiralık araç bulunmamaktadır.

Evlerinizdeki eşyalar aracımıza yüklendikten sonra firma bünyemizde çalışan personelimiz tarafından iyi bir şekilde istifi yapıldıktan sonra araçlarımızda taşınır. Araçlarımız seyir halinde iken yol şartlarına bağlı koşullar nedeniyle, araçların iç aksamı mobilya malzemeler ile kaplı olduğundan dolayı eşyalarınızda kırılma, çizilme gibi olumsuz durumlarla karşılaşmazsınız.

Nakliyat araçlarımızın temizlik ve bakımının bir kısmı firma personelleri tarafından bir diğer kısmı ise araçlarımızın üretici olduğu markaları tarafından bakımları yapılır.