Kalite Politikalarımız

Politikalarımız

Lojistik sektöründe evden eve nakliyat, ev eşya depolama, asansörlü nakliyat, parça eşya taşımacılığı vb. sunmuş olduğumuz tüm hizmet alanlarındaki çalışma politikamız; ihtiyaç duyulan hizmetlerde maksimum verimlilik sağlanabilmesi için en uygun fiyatlarla etkili, güvenilir, kaliteli çözümler üretebilmektir.

Yapılan çalışmalar sırasında hata kayıplarını en aza indirebilmek, iş yükünü azaltabilmek ve en uygun saat zamanlamasında kaliteyi ortaya koyabilmek için temel politikalarımız başlıca temel unsurlardır.

Nakliyat hizmeti öncesinde kaliteli hizmetler sunan ve yetkili birimlerden almış olduğumuz şehir içi, şehirlerarası taşımacılık yetki belgeleriyle kendini kanıtlayan, tüm ekip ve donanımlar ile anında hızlı çözümler üreten, politikamız en önemli unsurdur.

Çevreye Bağlı Politikamız

Bu güne kadar nakliyat lojistik sektörü içerisinde tüm gerçekleşen ve gerçekleşemeyen tüm projelerde çevre birimlerine bağlı tüm zararların engellenmesi, doğal kaynakların maksimum geri dönüştürebilirlik için gayret göstermek, kanuni hükümlülük ve uygun mevzuata bağlı hizmet sağlayarak müşterilerimize bireysel ve kurumsal anlamda hareket etmek ve çevreye bağlı politikamızın temelini esas almaktadır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

Destan Nakliyat bünyesinde çalışan tüm personellerimizin iş sağlığı ve güvenliği konusunda ilk önceliğimizdir. Tüm nakliyat çalışmaları içerisinde olası tedbirlerin önceden alınması ve tehlikeler ortadan kaldırılarak güvenli bir ortam içerisinde çalışma politikamızı oluşturmaktadır.